קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצלמות נסתרות

דרך חד משמעית להוכיח שאירוע מסוים אכן קרה היא באמצעות צילומו. סרטון שצולם הוא גם ראיה קבילה בבית משפט, ראיה שעם הצגתה לא יהיה עוררין על הטענה שלכם. עם זאת, צילום הוא פעולה שמושכת תשומת לב ואדם לא יתנהג באופן הרגיל אם ידע שהוא מצולם. הפתרון לכך הוא שימוש במצלמות נסתרות. צילום במצלמה נסתרת הוא הדרך להשיג הוכחה לטענתכם מבלי למשוך תשומת לב.

מצלמה נסתרת לשליטה במתרחש אצלכם בבית

אם מצלמות נסתרות מתקשרות בעיקר לעבודת בלשות, חקירות או עבודה משטרתית, היום מצלמות נסתרות הן פריט חיוני שבאמצעותו ניתן למנוע מקרים שלחלוטין לא הייתם רוצים שיקרו אצלכם בבית. ניתן לשמוע לא מעט בתקשורת על מקרי התעללות בקשישים או תינוקות, מקרים שהוכחו חד משמעית כאשר הורי התינוק או ילדי הקשיש הציבו מצלמה נסתרת וכך ראו במו עיניהם את מה שמתרחש כשהם אינם נמצאים. היום מצלמה כזו יכולה להיות מוסלקת במד מעלות תמים שתלוי בחדר, שעון - רדיו ועוד

 
 
 
סינון
 
 
 
מחיר
-
 
 
 
 
 
 
 
‹‹  1|2|3|4|5 ›› 
 
 
 
 
 
 

איך לבחור מצלמה נסתרת?

כאשר באים לבדוק מצלמות נסתרות, כדאי לשים לב למספר נקודות:

  • האם המצלמה מיועדת לנשיאה או להיות נייחת: האם מטרת המצלמה היא לתעד ולאפשר לכם לעקוב אחר דברים המתרחשים בבית או לצלם פגישה עם אדם מסוים. אם זוהי מצלמה נייחת, כאמור אפשר לבחור מצלמה המוסלקת בשעון - רדיו, שעון קיר ועוד. אם היא מיועדת להגיע איתכם למקום מסוים, ניתן לרכוש מצלמה נסתרת המותקנת בשלט לרכב, בעט, במשקפיים ועוד.
  • תנאי הצילום: האם המצלמה מיועדת לשימוש גם במצב של חושך מוחלט? אם כן, יש לבחור מצלמה המתאימה לצילום גם בחושך, מצלמת אינפרה אדום.
  • זמן הצילום: מהו רצף זמן הצילום שנדרש. זמן הצילום של מצלמות נסתרות מוגבל בד"כ בגלל הסוללה שמספיקה לזמן מסוים ומצלמות נבדלות זו מזו בזמן שמחזיקה הסוללה. הזמן יכול להיות שעה בסוג אחד וחמש שעות בסוג אחר.

היכן אפשר להתקין מצלמה נסתרת?

העולם של היום הפך להיות כל כך לא בטוח עד כדי מאיים, וכל אחד מעוניין להבטיח שלא יקרה כלום לבני ביתו, לילדיו ואפילו לעצמו. על כן, קיימים בשוק מגוון של מצלמות שמתאימות להתקנה בכל סוגי המקומות – מצלמות נסתרות על הגוף – בחולצות, כובעים, שעונים ועוד, מצלמות נסתרות לבית שמיועדות להתקנה ברהיטים ואביזרים תמימים אחרים.

ברכישת מצלמות נסתרות - לפנות למומחים בתחום

ישנם פרמטרים שונים שיש לבדוק בבחירת מצלמה נסתרת. בכל מקרה חשוב לפנות לחנות או מקום מקצועי ובעל ניסיון רב בכל הקשור למצלמות בכלל מצלמות אבטחה ומצלמות נסתרות בפרט. קבוצת ראש היא בעלת ניסיון רב בתחום החקירות, כולל אמצעי מעקב כמו מצלמות. עובדי קבוצת ראש המתמחים בתחום יעמדו לרשותכם בכל שאלה.