073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

חוקר פרטי בראשון לציון

חקירות פרטיות לעיתים הן הדרך היחידה להוכיח כוונה, עמדה ולהביאה כראיה והוכחה קבילה, בעיני החוק ובית המשפט.קיימים תחומים רבים בחיינו בהם נדרשת חקירה מעת לעת ועל ידי גורמים שונים. היא איננה חייבת להיות הזמנת גורם פרטי בלבד, אלא יכולה לסייע לחברות, למשרדי עורכי דין, חברות ביטוח וכו'..תחומי החקירה יכולים להיות, כלכליים, משפטיים, איתור נעדרים, ביטוח, עסקיים, יחסי בני זוג, חזקות ילדים ועוד תחומים רבים.

קבוצת ראש בעלת וותק של למעלה מ-30 שנה ובעלת ידע רב בתחום היא מאפשרת קבלת שירותים רבים כגון: חקירות פרטיות, פוליגרף, ציוד האזנה והקלטה, ציוד הגנה עצמית ועוד…

סוגי חקירה

אם בתחום הכלכלי, הבריאותי, המשפחתי, העסקי למשל, חקירת תאונות, חקירות הצתה ושריפה, חקירות רקע אישי, חקירת חזקת ילדים, חקירות אזרחיות, חקירות עסקיות, חקירת פשעים, חקירה פלילית, חקירת הונאה, חקירות ביטוח, איתור נעדרים, חקירת תיקי אימוץ, איתור כתובות, חקירת חטיפה, איתור נכסים ורכבים, שחרור בערבות, חקירת פשיטת רגל, מעקב ציתותים וצילומים ועוד, נזדקק לסיוע של חוקר פרטי.

בחירת חוקר

הפניה לקבלת שירותי חוקר פרטי ממשרד חקירות מצריכה חשיבה מעמיקה, של המצב אותו אנו מעוניינים לחקור ולדעת שאנו עושים את המיטב, להשיג את המטרה. תוצאות שיש להן השלכות לעתיד. בכדי לעשות את המיטב, בחירת החוקר הפרטי, אקוטית. כדאי להעלות בכתב נושאים מהותיים, שיש לסכמם מראש על מה ניתן לוותר ומה לא נתון לפשרה. השיח צריך להתנהל סביב תיאום ציפיות, בכל זאת מדובר בנושאים שיש להם השלכות אקוטיות.

עורכי דין, נוהגים לעשות שימוש בשירותי חקירות פרטיות, בנושאים הקשורים בגילוי נאות, חקירות רקע של מנהלים וחברי דירקטוריון, חקירות עדים מומחים, חקירת עניינים מנוגדים, אזרחיים ופליליים ועוד..

מחיר חוקר פרטי בראשון לציון

מחיר חוקר פרטי בראשון לציון, מורכב משקלול של מספר פרמטרים. בעיקרון מדובר בתעריף שעתי, אך המחיר הסופי יסתכם לסך שעות העבודה שהושקעו בחקירה. התעריף השעתי נקבע על פי זמן עבודה של חוקר פרטי, בתוספת הוצאות נלוות כגון, נסיעות, מעקבים, ציוד, מורכבות וכו'..
קבוצת ראש, בעלת צוות חוקרים פרטיים מנוסים במגוון תחומים, בכל הארץ וגם בראשון לציון. הקבוצה בעלת שם בתחום החקירות הפרטיות, עם וותק רב של שנים, וצברה ידע מקצועי, מידע וידע בקרימינולוגיה, סייבר, בטחון ועוד..

איזה סוגי מעקבים קיימים?

מעקב דיגיטליכיום, חוקר פרטי יכול לעשות שימוש באמצעים דיגיטליים, לביצוע מעקב. רשתות חברתיות, אינטרנט ואפילו GPS, משמשים לצורך זה
מעקב ויזואלישימוש בסמארטפון, וידאו, צילום, מהווים הוכחות קבילות בבית המשפט.
האזנות סתרזהו כלי קריטי בחקירה, ואין כמו וידוי מוקלט, כראיה מוצקה בבית משפט. קיימות מדינות, המאפשרות הקלטה, רק בהסכמת שני הצדדים. המקליט והמוקלט.
מעקב פיזימדובר במעקב פיזי אם באמצעות רכב או מארבים.כל הארבעה ישמשו באופן חוקי את החוקר הפרטי. שילוב הטכניקות, יהיו אפקטיביות יותר בשטח.מעקב עשוי למנוע פשע ולכן הוא קריטי. מרבית הכילים היום, היו כלים דימיוניים בסרטיו של ג'יימס בונד, כמו מצלמות סיכה, משדרים מיקרוסקופיים וכו'..
תוכן עניינים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן