073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

ריגול עסקי

התחרות העסקית הקיימת בין חברות הנמצאות באותו ענף או ענפים דומים ידועה לכל. תחרות ידועה כמצב המעודד צמיחה ויצירה של כלכלה בריאה יותר. תחרות בין חברות כוללת בין היתר מעקב במידה מסוימת זה אחר זה ואיסוף מודיעין עסקי באמצעים המוגדרים כלגיטימיים כמו מעקב אחר הנאמר בתקשורת על חברות, פרסומים, כנסים שעורכת החברה ועוד. ישנו גם קו אדום של איסוף מידע שאותו אסור לחצות ומעבר של אותו קו אדום נקרא כבר ריגול עסקי.

מה נחשב לריגול עסקי?

ריגול עסקי הוא איסוף חומר על חברה בשיטות שאינן לגיטימיות כמו חפרפרת, שמעבירה מידע מהחברה לחברה מתחרה. אותה חפרפרת תהיה בדרך כלל אדם שעובד באותה חברה ויש לו גישה למידע פנימי, פעמים רבות מידע מסווג. שיטה נוספת היא האזנות סתר המתבצעות בשיחות של בכירים בחברה בינם לבין עצמם או עם גורמים חיצוניים. כמובן שגם גישה למידע ממוחשב והעברתו לחברה מתחרה נחשבת לריגול עסקי ואסורה על פי חוק. למרות זאת ניתן לשמוע על לא מעט מקרים של ריגול עסקי, כולל כאלה שרק לאחר שנים התגלו וזאת לאחר שגרמו נזקים רבים לחברה בה ריגלו

איך להתמודד עם ריגול עסקי?

התמודדות עם ריגול עסקי אינה פשוטה. למנהלים בחברה עצמם אין את האמצעים והדרך להוכיח באופן חד משמעי כי אדם כזה או אחר מרגל ולמצוא את הדרכים באמצעותן הוא מרגל. לשם כך יש לשכור חוקר פרטי אשר יתחקה בדרכם שונות אחר הריגול, ימצא את החפרפרת המבצעת ריגול ויעלה גם על כל הדרכים באמצעותן הריגול מתבצע. חוקר פרטי יתפוס "על חם" את החפרפרת ויוכל להציג הוכחות חד משמעיות לכך שישנו ריגול עסקי בחברה ולהביא להעמדה לדין של הגורמים האחראים לריגול.
חושדים שריגול עסקי נעשה ממש מתחת לאפכם? עובד או אד קרוב מוציאים חומר, מאזינים ומעבירים מידע פנימי? קבוצת ראש – משרד חקירות ותיק ומנוסה שיש לו את כל הידע והאמצעים להתחקות אחר המרגל ולסייע לכם למנוע מצב דומה בעתיד. יש לכם שאלה או בעיה בנושא מורכב זה? עובדי קבוצת ראש עומדים לרשותכם.

אולי יעניין אותך גם...

ריגול עסקי

התחרות העסקית הקיימת בין חברות הנמצאות באותו ענף או ענפים דומים ידועה לכל. תחרות ידועה כמצב המעודד צמיחה ויצירה של כלכלה בריאה יותר. תחרות בין

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן