קבוצת ראש - משרד חקירות ומכון פוליגרף

073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

ציוד ריגול

ציוד ריגול הוא ציוד שנועד לאפשר מעקב אחר האויב. במהלך השנים עשו שימוש רב בציוד מתאים אשר אפשר לגלות את מיקום האויב ואת התכניות שלו. התחום הולך ומתפתח, ומכשירים שהיו לפני עשרות שנים פרי דמיונם של סופרים בעלי דמיון קודח, הפכו להיות מוצרים קיימים ושימושיים שמשמשים לא רק בעת מלחמה, אלא עבור צרכים נוספים.

אילו סוגי מכשירים קיימים?

הציוד הבסיסי כולל מצלמות נסתרות מיקרופונים חבויים ומכשירים אשר מתעדים פעילות שמתרחשת במחשבים וכדומה. במציאות הנוכחית נעשה שימוש ברשת המקוונת אשר מאפשרת העברת מידע מהירה. כמו כן עושים כיום שימוש בתוכנות ריגול אשר מאפשרות לאתר מכשירים סלולריים וכן לגלות מכשירי מעקב נסתרים.

ציוד ריגול מתקדם

הציוד המתקדם מאפשר לבצע את אותן פעולות אך המראה של המכשור תמים ומטעה יותר. בין היתר ניתן לציין מכשירי האזנה אשר מסתתרים במטען הטלפון, מצלמה שמוסתרת בתוך שעון או משקפיים ועוד. בנוסף קיים ציוד אשר מאפשר לשחזר מידע שנמחק ממכשירים ניידים ועוד. כמובן שהמחיר של המוצר יהיה יקר יותר ככל שהוא מאפשר ביצוע פעולה חכמה יותר באופן שמקשה על הגילוי.

באילו הזדמנויות עושים שימוש באמצעי ריגול?

אמנם במחשבה ראשונה נראה כי מדובר על ציוד שנועד לשמש מרגלים במדינות אויב. אבל בפועל הכלים הללו משמשים עבור מטרות נוספות.

  • אתם שולחים את הילד למטפלת או שוכרים מטפל זר לטיפול בהורה. אתם לא רגועים והסיפורים בחדשות מזינים את הדמיונות שלכם. ניתן לעשות שימוש באמצעי ריגול כדי לעקוב אחר הנעשה במקום ולוודא כי הטיפול מתנהל כיאות.
  • כדי לחשוף פעולות שנעשות במרמה או פעילות בלתי לגיטימית ברכוש משותף ניתן להיעזר עם ציוד ריגול. אם כי יש לשים לב שיש כאן בעיה, שכן ריגול זה אינו מותר לפי חוק הפרטיות.
  • ריגול תעשייתי הוא ריגול שמתבצע על ידי מוסד או ארגון כדי למנוע מכירת סודות מסחריים או ביצוע מעשי מרמה וגניבה. ריגול זה יכלול מערכת מעקב שנועדה לאגור מידע על גלישה ותכתובת.
  • ריגול ממשלתי עושה שימוש בכלים מתקדמים ביותר, כדי למפות את המציאות הנוכחים ולעקוב אחר הפעילות של המדינות העוינות.

התאמת ציוד הריגול למטרה

כדי לבצע את משימת הריגול אותה הנכם מעוניינים לבצע עליכם להצטייד עם ציוד מתאים שיכול להועיל לכם. יש כיום מגוון רחב של תוכנות, מכשירי מעקב GPS, וכלים יעילים שמאפשרים לבצע ריגול ממוקד ויעיל ביותר. אם כי הציוד צריך להיבחר באופן הולם כדי שהוא אכן יוכל לענות על הצורך ולשמש אתכם היטב.

בואו להצטייד בקבוצת ראש

אתם מוזמנים לפנות אל קבוצת ראש כדי להצטייד עם הכלים הנחוצים לכם. אצלנו תוכלו להתרשם ממבחר רחב של מוצרי ריגול וביון שיאפשרו לכם לאתר את המידע הנחוץ לכם, ולפעול באופן נכון ומותאם למטרה שלכם.

אולי יעניין אותך גם...

ריגול עסקי

התחרות העסקית הקיימת בין חברות הנמצאות באותו ענף או ענפים דומים ידועה לכל. תחרות ידועה כמצב המעודד צמיחה ויצירה של כלכלה בריאה יותר. תחרות בין

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן