קבוצת ראש - משרד חקירות ומכון פוליגרף

073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

מצלמות אבטחה

אחד האמצעים החשובים לשמירה על ביטחון בבית או בעסק הוא מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה מצלמות כל שמתרחש. הן משמשות גם אמצעי התראה, במיוחד כשהן מחוברות למערכת אזעקה שמאפשרת טיפול מיידי במקרה של פריצה, וגם אמצעי הרתעה – עסק או בית שבכניסה אליו ישנן מצלמות נפרץ פחות בגלל חשש של הפורץ להיתפס. אם בעבר מצלמות אבטחה היו בעיקר בעסקים גדולים או בתים פרטיים עם רכוש רב, היום הן משמשות אמצעי מיגון בסיסי ונפוץ.

סוגים של מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה נבדלות זו מזו בתכונות שונות שלהן. ישנן מצלמות שנועדו לצלם שטח גדול, כמו כל אזור הכניסה לבית וישנן מצלמות שמתמקדות באזור ספציפי. ישנן מצלמות אנלוגיות או דיגיטליות, מצלמות הנבדלות זו מזו בצורתן, למשל מצלמות כיפה או צינור. ישנן מצלמות אבטחה שנועדו לצלם גם בתנאים של חושך מוחלט כמו מצלמות אינפרה אדום, מצלמות המתחברות לרשת האינטרנט וניתן לעקוב אחר הצילום גם כאשר אתם לא בבית. אחד מסוגי מצלמות האבטחה החשובים והשימושיים היום הוא מצלמות אבטחה נסתרות, מצלמות שלא נועדו להרתעה אלא דווקא להיפך: לדעת מה מתרחש באמת בבית או בעסק. מצלמות אבטחה נסתרות שימושיות מאוד לגילוי התעללות בקשישים או תינוקות.

ציוד ריגול לגן ילדים

איך לבחור מצלמות אבטחה?

כאשר באים לבחור מצלמות אבטחה יש לשים לב למספר נקודות:
להחליט על מטרת המצלמה: האם היא נועדה בעיקר להרתעה? האם להתראה על פריצה או האם בכדי לעקוב אחר המתרחש במקום כשאינכם נמצאים בו. אם מדובר למשל על הרתעה בלבד, ניתן גם להתקין מצלמות דמה. אם המטרה היא מעקב אחר המטפל/ת של ההורים הקשישים או התינוק כדאי להתקין מצלמות אבטחה נסתרות אותן ניתן למקם בתוך עציץ, במקום נסתר על מדף ועוד על מנת לא לעורר חשד.
תנאי הצילום: האם המצלמה אמורה לצלם בחושך מוחלט? לצלם שטח רחב יחסית או מצומצם?
האם זקוקים לצילום ברור מאוד או כללי: הרזולוציה של המצלמה תקבע את איכות הצילום. אם מספיק צילום כללי ולא מאוד ברור ניתן גם להסתפק במצלמה עם רזולוציה נמוכה יותר.

על מנת שתתאימו את סוגי המצלמות למטרות ולתנאי השטח באופן מדויק כדאי לרכוש את המצלמות במקום ותיק ובעל ניסיון רב באמצעי מעקב ומיגון. קבוצת ראש, מכון פוליגרף וחקירות ומנוסה, היא המקום לרכוש בו גם מצלמות אבטחה ולהיות בטוחים שההמלצות שתקבלו מתבססות על הרבה מאוד ידע וניסיון בתחום.

אולי יעניין אותך גם...

ריגול עסקי

התחרות העסקית הקיימת בין חברות הנמצאות באותו ענף או ענפים דומים ידועה לכל. תחרות ידועה כמצב המעודד צמיחה ויצירה של כלכלה בריאה יותר. תחרות בין

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן