קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצלמות אבטחה

 
 
אחד האמצעים החשובים לשמירה על ביטחון בבית או בעסק הוא מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה מצלמות כל שמתרחש. הן משמשות גם אמצעי התראה, במיוחד כשהן מחוברות למערכת אזעקה שמאפשרת טיפול מיידי במקרה של פריצה, וגם אמצעי הרתעה - עסק או בית שבכניסה אליו ישנן מצלמות נפרץ פחות בגלל חשש של הפורץ להיתפס. אם בעבר מצלמות אבטחה היו בעיקר בעסקים גדולים או בתים פרטיים עם רכוש רב, היום הן משמשות אמצעי מיגון בסיסי ונפוץ.
 
 

סוגים של מצלמות אבטחה

 
מצלמות אבטחה נבדלות זו מזו בתכונות שונות שלהן. ישנן מצלמות שנועדו לצלם שטח גדול, כמו כל אזור הכניסה לבית וישנן מצלמות שמתמקדות באזור ספציפי. ישנן מצלמות אנלוגיות או דיגיטליות, מצלמות הנבדלות זו מזו בצורתן, למשל מצלמות כיפה או צינור. ישנן מצלמות אבטחה שנועדו לצלם גם בתנאים של חושך מוחלט כמו מצלמות אינפרה אדום, מצלמות המתחברות לרשת האינטרנט וניתן לעקוב אחר הצילום גם כאשר אתם לא בבית. אחד מסוגי מצלמות האבטחה החשובים והשימושיים היום הוא מצלמות אבטחה נסתרות, מצלמות שלא נועדו להרתעה אלא דווקא להיפך: לדעת מה מתרחש באמת בבית או בעסק. מצלמות אבטחה נסתרות שימושיות מאוד לגילוי התעללות בקשישים או תינוקות.
 
מצלמות אבטחה
 

איך לבחור מצלמות אבטחה?

 
כאשר באים לבחור מצלמות אבטחה יש לשים לב למספר נקודות:
  • להחליט על מטרת המצלמה: האם היא נועדה בעיקר להרתעה? האם להתראה על פריצה או האם בכדי לעקוב אחר המתרחש במקום כשאינכם נמצאים בו. אם מדובר למשל על הרתעה בלבד, ניתן גם להתקין מצלמות דמה. אם המטרה היא מעקב אחר המטפל/ת של ההורים הקשישים או התינוק כדאי להתקין מצלמות אבטחה נסתרות אותן ניתן למקם בתוך עציץ, במקום נסתר על מדף ועוד על מנת לא לעורר חשד.
  • תנאי הצילום: האם המצלמה אמורה לצלם בחושך מוחלט? לצלם שטח רחב יחסית או מצומצם?
  • האם זקוקים לצילום ברור מאוד או כללי: הרזולוציה של המצלמה תקבע את איכות הצילום. אם מספיק צילום כללי ולא מאוד ברור ניתן גם להסתפק במצלמה עם רזולוציה נמוכה יותר.
 
בכל מקרה - לבחור את המקום הנכון לרכוש מצלמות
 
על מנת שתתאימו את סוגי המצלמות למטרות ולתנאי השטח באופן מדויק כדאי לרכוש את המצלמות במקום ותיק ובעל ניסיון רב באמצעי מעקב ומיגון. קבוצת ראש, מכון חקירות ותיק ומנוסה, היא המקום לרכוש בו גם מצלמות אבטחה ולהיות בטוחים שההמלצות שתקבלו מתבססות על הרבה מאוד ידע וניסיון בתחום.