קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות מיגון

 
 
הדבר החשוב לנו ביותר בבית או בעסק הוא קודם כל הביטחון שלנו. ללא ביטחון מקסימלי כל צעד שנעשה לשדרוג הבית או המשרד לא יביא את תחושת השקט והשלווה לבית או ריכוז מלא בעבודה אם מדובר בעסק. לשם כך נועדו מערכות מיגון שונות. היום ישנן מערכות מיגון מתקדמות מסוגים שונים אשר יחזירו את השקט:
 
 

מצלמות אבטחה

 
ישנן מצלמות אבטחה המיועדות למטרות שונות. מצלמות אבטחה נסתרות, לדוגמה, נועדו לגלות דברים המתרחשים בבית או בעסק ללא ידיעת הנוכחים בדבר קיומה של המצלמה. כך למשל, כאשר רוצים לוודא כי המטפלת שבחרנו לתינוק או להורה הקשיש היא אכן האישה הנעימה שפגשנו בראיון. ישנן לעומת זאת מצלמות שנועדו להרתעה של פורץ המתכנן פריצה לבית או למשרד. ניתן להתקין מצלמות בחוץ או בפנים, מצלמה באמצעותה ניתן לעקוב בלייב אחר המתרחש או לראות רק בדיעבד. מומלץ להתייעץ עם מומחה על מנת להתאים את סוג המצלמה למטרה שלשמה היא מיועדת.
 
 
 

מערכות אזעקה

 
מערכות אזעקה הן מוצר שרוכשים לבית או לעסק לטווח ארוך. מערכות אזעקה הפכו לחלק בלתי נפרד מאמצעי האבטחה של הבית. מערכות אזעקה הופכות למתקדמות ומשוכללות יותר ויותר. ישנן מערכות אזעקה המספקות הגנה פנימית המופעלת בחדירה לבית לבד וישנן מערכות הפועלות כבר בחצר ומרתיעות את הפורץ עוד לפני הפריצה. מערכות האזעקה נבדלות זו מזו גם בסוגי הגלאים: גלאי נפח, גלאי מגנטי, גלאי וילון. היום ישנן שדרוגים שניתן להוסיף כמו חיישנים מתקדמים, כרטיס SMS ששולח הודעה לנייד במקרה של פריצה ועוד. גם כאן מומלץ לפנות למומחים אשר יצליחו לחבר בין דגמים מסוימים לצרכים שלכם ולהציע לכם את המערכת הטובה ביותר עבורכם.

 
 
 

אינטרקום

 
אינטרקום מתאים יאפשר לכם שליטה מלאה על הנכנסים לבניין בכלל או אליכם הביתה בפרט. היום ישנן מערכות אינטרקום מתקדמות בהן תוכלו לראות את המגיעים ולשלוט באופן מלא בנכנסים.
 
 
קבוצת ראש בעלת ותק רב בתחום מערכות המיגון ומספקת שירותי יעוץ, מכירה והתקנה של מערכות מיגון ממגוון סוגים, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי ועומדת לרשותכם בכל שאלה, כולל ביקור פעם בשנה ללא עלות.