קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכשירי מעקב GPS

איתור ומעקב GPS

בעוד שמכשיר האזנה פוגש אותנו בסיטואציות יותר חמורות, הרי שמכשיר מעקב הרבה יותר נפוץ, ולו כי בית העסק מבקש לוודא היכן מסתובבים רכביהחברה, אדם שיצא לרכיבת שטח על האופנוע מבקש לדעת שגם בעת תאונה הוא מגובה, או פשוט כי ההורים מבקשים לדעת שהילד הגיע ליעד בבטחה. מכאן שכיום קיימים מגוון דגמים מתקדמים - כאלו שתומכים במכשירים ניידים, שמתחברים למחשב הרכב, ואף כאלו שמעניקים שירותים משלימים, כגון שירותי האזנה. מכאן שאם גם אתם עומדים להיעזר במכשיר מעקב, הכרחי להגדיר צרכים ורק לאחר מכן לבצע בחירה מושכלת.

 
 
 
 
 
‹‹  1|2 ›› 
 
 
 
 
 
 

המבחר של מכשירי מעקב גדול - כיצד בוחרים?

לאחר שמגדירים צרכים תבחנו מהו המתח של הסוללה, עד כמה המתקן איכותי ואף מהי העלות, וזאת כי במקרים מסוימים רצוי לקחת בחשבון שאותם מכשירי מעקב GPS ייאבדו, ועל כן אין זה הגיוני להשקיע הרבה בכל פעם מחדש. בנוסף, רצוי לבחון האם המכשיר מסונכרן עם אפליקציות מעקב והאם מתאפשרת התקנה מקצועית, ולו כי המכשיר מיועד להתחבר למצבר הרכב.

מכשיר מעקב? כך תבחרו אותו

לאחר שהגדרתם את הצורך שלכם, תוכלו לעבור לשלב בחירת המכשיר. בחנו את מתח הסוללה וכמה שעות היא יכולה לפעול ללא טעינה. שימו לב לאיכות המכשיר והאם הוא מסונכרן עם אפליקציות כאלה ואחרות. בנוסף, חשוב לזכור כי סביר מאוד שהמכשירים יאבדו בשלב מסוים, ולכן כדאי להשקיע במכשיר איכותי אך לא מאוד יקר.

איתור ומעקב GPS – מה זה?

GPS הוא מושג מוכר מאוד אך לא כולם יודעים באמת מה זה אומר. למעשה, מדובר על טכנולוגיה שפועלת באמצעות שידור מרחבי של לוויינים הפזורים בחלל אל תחנות קרקע שנמצאות בכל העולם. המטרה הראשונית של הפיתוח הזה היה בשביל לשרת את הצבא, אך בסופו של דבר, היא מסייעת גם לאנשים פרטיים ומאפשרת לחוש תחושת ביטחון כאשר מדובר על רכוש יקר או מעקב אחר מיקומם של הילדים בזמן שהם לא על יד ההורים.

מכשיר GPS – מה יש בו?

מכשירי מעקב GPS אומנם יכולים להיות קומפקטיים וקטנים במיוחד, אך מכיוון שהם אוגרים מידע, יש צורך בכרטיס סים או בכל אמצעי אחר על מנת לאפשר למידע להישמר. כמו כן, במידה ואתם בוחרים במכשיר מעקב שצריך לשמש גם כמכשיר האזנה, עליכם לבחור באחד בעל מפרט טכני מיוחד כפי שניתן לראות בלינק הבא - http://rosh-group.com/product?product_id=109079.

מכשיר זה הינו שונה ומשוכלל יותר לעומת מכשירי המעקב הרגילים. הוא מותאם להימצאות בטמפרטורות קיצוניות מאוד והוא עמיד למים. בנוסף, קיימת בו פונקציה של "מצב שינה" בכדי לחסוך בסוללה. רק כאשר המכשיר בתזוזה או כשיש קולות על ידו הוא "מתעורר" וקולט אותם.

סוגים שונים של מכשירי מעקב GPS

בשל העובדה שמדובר על מכשיר מעקב שמבוסס על טכנולוגיה שאינה מצריכה אישור משפטי בכדי להשתמש בה, ניתן למצוא מגוון מוצרים שמותקן בהם GPS. כך למשל אפשר לרכוש פנס לאופניים עם GPS מובנה, מטען לרכב עם מכשיר מעקב, צמידי GPS לבעלי חיים וכן הלאה.

בקבוצת ראש תוכלו למצוא מגוון סוגים של מכשירי מעקב GPS, וכמובן שהכול באיכות מעולה והם מיוצרים על ידי יצרנים מומחים ומקצועיים. אז אם אתם צריכים מכשיר מעקב GPS לצורך מסוים, זו היא בהחלט הכתובת המתאימה ביותר.