קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ייעוץ בטחוני

 
 
ביטחון הוא תחום רגיש בכל העולם. בשנים האחרונות אירועים ביטחוניים מתרחשים גם במדינות שנחשבו עד לא מזמן למדינות רגועות ובטוחות. לכן, בכל מוסד או ארגון מוקדשים תשומת לב ומשאבים רבים לשמירה על ביטחון המקום והאנשים הנמצאים בו. שמירה על ביטחון מורכבת הרבה יותר מאשר הצבת מאבטח בכניסה למבנה. יעוץ בטחוני כולל בניית מערך שלם שיגן על המקום ותן מענה לכל צרכיו מבחינה ביטחונית.
 

מה כולל יעוץ בטחוני?

 
יעוץ בטחוני מתבצע בשיתוף פעולה מלא בין חברה אשר יעוץ בטחוני הוא תחום ההתמחות שלה לבין חברה או מוסד המעוניינים ליצור את רשת הבטחון הרלוונטית עברם. החברה המספקת את היעוץ עושה זאת באמצעות יועץ בטחוני שילווה את הקמת מערך הבטחון בכל שלב, מהתכנון הראשוני ועד יישום בפועל. היועץ הבטחוני הוא מומחה בתחום בטחון בחברות באזורים שונים בישראל וגם בחו"ל. רשת הבטחון תיבנה תוך לקיחה בחשבון של האזורים בהם פועלת החברה, תחום ההתמחות שלה ואופן פעילותה. בבניית מערך הבטחון יתבצע תכנון הן לשגרה והן למצבי חירום.

 

כיצד נבנה מערך הביטחון של חברה?

 
בניית מערך הביטחון והכנה לכל תרחיש אפשרי היא תהליך מורכב שיש לשים לב בו לפרטים הקטנים ביותר ולהכיר את החברה היטב. לכן, תהליך זה מורכב ממספר שלבים:
  • היכרות עם החברה: בשלב זה היועץ הבטחוני יאסוף מידע אודות החברה, אופן פעילותה, יראה את המבנים או האזורים בהם נעשית פעילות החברה, ויבדוק מהם הצרכים והדרישות שלה.
  • גיבוש צרכים: לאחר איסוף מידע מעמיק אודות החברה וניתוחו, יעלה היועץ את הצרכים המרכזיים של החברה מבחינה ביטחונית.
  • איומים והתמודדויות: היועץ הבטחוני ירד לפרטים קטנים עוד יותר, יציג את האיומים שעימם על החברה להתמודד, בין אם על בסיס יומיומי ובין אם במצבים יוצאי דופן, מצבי חירום. לכל איום כזה ימליץ היועץ על פתרון תוך הצגת טכנולוגיות חדשניות. טכנולוגיות אלה לא רק יעזרו להתמודד עם איומים ידועים מראש אלא גם לזהות מצבי איום חדשים ולהתמודד איתם.
  • יישום המסקנות: את מסקנות היועץ הבטחוני לגבי האיומים ודרכי ההתמודדות עימם הוא יסייע ליישם בפועל. יישום וליווי הם חלק בלתי נפרד מהעבודה, כולל הדרכה ולימוד כיצד לנהוג בשעת חירום ואיך למנוע, גם בפעולות קטנות שנעשות על בסיס יומיומי התקפות או איומים ביטחוניים.
 
מרגישים צורך לחזק את המערך הבטחוני בחברה? החברה גדלה וצרכיה השתנו? זה הזמן לפנות לחברה מומחית בנושא כמו קבוצת ראש. היועצים הביטחוניים של קבוצת ראש הם בעלי ניסיון רב בתחום וישמחו לייעץ ולבנות את המערך הבטחוני המתאים לכם.