קבוצת ראש - משרד חקירות ומכון פוליגרף

073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

משרד חקירות בראשון לציון

בנושאים רבים בהם מנסים להגיע למציאת האמת, רב הנסתר על הגלוי. נדרשת עבודה רבה מתחת לפני השטח על מנת להביא ראיות מוצקות שיוכלו לשמש את בית המשפט או בפתרון סכסוכים גם מחוץ לבית המשפט. חקירות פרטיות אותן מבצעים משרדי חקירות מיומנים שקיבלו אישור לכך, כמו משרד החקירות שלנו בראשון לציון, הן בעלות חלק משמעותי בפרשות רבות, החל מפרשות פרטיות בין בני זוג ועד פרשות סבוכות בהן מעורבות חברות ענק.

סוגי חקירות

ישנם סוגים שונים של חקירות המתפרשות על פני תחומים שונים של החיים בהם עוסק משרד חקירות:

חקירות בין בני זוגחקירות הבודקות לרוב את החשד לבגידת בן או בת הזוג. אלה חקירות שיש לעשותן ברגישות רבה בגלל התחום הדיסקרטי, אך עם זאת יש לבצען במקצועיות מספיקה על מנת להכריע. לשם כך על החוקרים להיעזר במכשור מתקדם. חקירות בתחומי אישות יכולות להיות לפני גירושין או אחריהם, חקירות להגדלת או הקטנת מזונות בהתאם לשינויים במצבו הכלכלי של בן או בת הזוג ועוד..
חקירות כלכליותחקירות מורכבות שיכולות להתפרש גם על פני מספר מדינות. מיועדות לגילוי נכסים או רכוש שאינם מדווחים, חובות, פוליסות ועוד. חקירות אלה נעשות בעבור 2 מטרות עיקריות: בדיקת חוסנו הכלכלי של שותף עתידי או בדיקות מטעם הרשויות לצורכי מס.
חקירות פליליותמטרתן של חקירות פליליות הן להביא ראיות לבית המשפט שיכריעו במשפט פלילי
איתוריםמציאת קרוב משפחה שהקשר עימו התנתק, נעדרים או חטופים, איתור חייבים החיים בסתר כדי לחמוק מתשלום, מציאת כתובת מבוקשת, מוסד כלשהו ועוד..

מי מורשה לבצע חקירות?

חוקר פרטי מחויב לפעול במסגרת החוק. אם לא יעשה זאת יסכן לא רק את המוניטין שלו אלא את החקירה כולה- הראיות שאסף לא יהיו קבילות בבית משפט. כמו כן הוא חייב להיות בעל רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים.

 קבוצת ראש – משרד חקירות בראשון לציון כמובן עומד בקריטריונים הנ"ל.

בדיקת נאמנות לעובד באמצעות חקירות

לא אחת נתקלנו לצערנו במצבים בהם בעל חברה או מנכ"ל החברה חושד כי מתבצע עוון ופשע בחברה הנוגע להעלמת סחורה יקרת ערך, גניבת כספים באמצעים מתוחכמים, ושמירת מידע חסוי ורגיש של החברה, מחוץ לכותלי החברה, הן ברובד הדיגיטאלי והן ברובד המודפס. במקרים כאלו, חברתנו ממליצה קודם כל לערוך חקירה.

החקירה מאפשרת לאסוף מידע על פעולותיו של החשוד, באמצעות מעקב אחריו במהלך העבודה ומחוץ לשעות העבודה. תתפלאו לשמוע אבל מעקב אשר נעשה בצורה מקצועית, על ידי חברת חקירות ראשונה במעלה, לא רק שאינו נגלה לחשוד, אלא אף מצליח במהרה לאוסף מידע רלוונטי ולענות על השאלה: האם יש סיכוי שהעובד הזה משתמש במידע לתועלתו האישית? מעלים סחורה? מעלים כסף?

כאשר מדובר בהוצאת מידע וציוד שניתן לראות בעיניים, כלומר מחוץ למסך המחשב, הבירור מהיר יותר והממצאים גלויים, אך גם כאשר מדובר בפעולות הנעשות במחשב, ונוגעות להעתקת מידע או לגניבת כספים, אנו חמושים באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, שמסייעים לנו לברר האם עובד מסוים ביצע עבירה מסוימת ופגע בחברה.

את הממצאים אנו מביאים בפני מנהלי החברה אשר שכרו את שירותינו, ואם כמובן הממצאים מעידים על עבירה פלילית, הם מדווחים מיידית למשטרה.
קבוצת ראש היא קבוצת מכוני פוליגרף וחקירות בראשון לציון אשר מקפידה שנים על שני כללים ברורים אלה. כל החוקרים הם יוצאי מערכת הביטחון ובעלי ניסיון רב שנים בתחום.

משרד חקירות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן