073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

חקירות פליליות

הגורם הראשון אליו חושבים לפנות במקרה של חשד לפלילים הוא משטרת ישראל. עם זאת, גם למשרדי חקירות פרטיים יש מקום רב בחקירות פליליות במגוון רחב של תחומים. מהם המצבים בהם מומלץ לפנות לחוקרים פרטיים בנושא החקירות הפליליות? אילו תחומי חקירה נכללים תחת התחום הרחב של חקירות פליליות?

מהם המצבים בהם מומלץ לפנות למשרד חקירות פרטי?

כאמור, משטרת ישראל היא הגורם המטפל טיפול ראשוני כאשר ישנו חשד לפלילים, מבצע חקירות וקובע האם יש מקום להתקדמות להגשת כתב אישום. עם זאת, ישנם לא מעט מצבים בהם פניה לחוקרים פרטיים תביא להתקדמות יעילה יותר בחקירה ולהגעה לשלב הגשת כתב אישום אם יש לכך מקום במהירות רבה יותר

  • איסוף מידע לפני הגשת תלונה: הגשת תלונה כשיש בידכם נתונים כאלה ואחרים המבססים חשד כלפי אדם המבצע עבירות כלפיכם באופן שיטתי תזכה להתייחסות רצינית ומהירה יותר מטעם המשטרה. נתונים אלה גם יעזרו לה להתקדם בתיק מהר יותר.
  • כאשר טיפול בתיק נדחה ומתעכב: משטרת ישראל עמוסה בטיפול בנושאים רבים, כולל חקירות בתיקים שכבר נפתחו ועדיין נמצאים בחקירה, כך שסדר העדיפויות של המשטרה יכול לעכב מאוד את הטיפול בתלונה שלכם. עבודה של משרד חקירות תקדם מאוד את החקירה ותותיר למשטרה מינימום של עבודה על התיק.
  • כאשר תלונה במשטרה עשויה לפגוע בתדמית: לעיתים עירוב משטרה בחשד כלשהו יכול ליצור מבוכה במשפחה, כניסת שוטרים לעסק, גם אם בעל העסק הוא מגיש התלונה, יכולה להיראות פחות טוב בעין חיצונית. לכן, במקרים רבים עדיף לפנות למשרד חקירות פרטי שיבצע את כל העבודה מבלי למשוך תשומת לב מיותרת.

באילו תחומים מתבצעות חקירות פליליות?

משרדי חקירות מבצעים חקירות פליליות בתחומים שונים:

  • איתור גניבה או מעילה המתרחשת במקום עבודה: פעמים רבות האדם המבצע מעילה הוא מהקרובים ביותר לבעל העסק או בעל גישה לכספי החברה.
  • חשיפת ריגול עסקי: ריגול עסקי או ריגול תעשייתי הוא עבירה פלילית. ישנו קו אדום המפריד בין מודיעין עסקי המהווה חלק מתחרות עסקית בריאה לבין ריגול עסקי שאינו חוקי. למשרדי חקירות כל האמצעים לחשוף ריגול עסקי.
  • זיוף מסמכים: הצגת מסמכים מאפשרת ביצוע פעולות פיקטיביות כמו כניסה למדינה מסוימת באופן לא חוקי, קבלת כספים שאינם מגיעים ועוד. לכן, גילוי זיוף מסמכים הוא משמעותי מאוד.
  • חקירות בתחום התעללות אישית: התעללות בתוך המשפחה, התעללות בתינוקות או בקשישים מצד המטפל/ת שלהם.

חושדים שאדם כלשהו מבצע עבירה פלילית מולכם? רוצים לזרז את החקירה ולהגיע למשטרה עם נתונים ברורים? קבוצת ראש משרד חקירות עם ניסיון רב ומוניטין בתחום החקירות, כולל חקירות פליליות, ותעמוד לרשותכם בכל בעיה או שאלה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן