קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חקירות אישיות

 
 
אם חקירות בתחום הכלכלי והעסקי הן חקירות יבשות הבאות להציג נתונים מספריים וחד משמעיים כמו גודל חובות או נכסים שבידיו של אדם או חברה, האם בידיו חשבונות לא מוכרים ועוד, חקירות אישיות נוגעות לתחום הפרטי והאינטימי וצריכות להתבצע ברגישות רבה ומודעות לכך שגם מזמין החקירה וגם הנחקר הם בני אדם עם רגשות ויש לדעת היטב איך להתנהל בחקירה מסוג זה. עם זאת, חשוב כמובן שהחקירה תהיה אפקטיבית ותחשוף את האמת כפי שהיא.

 

אילו חקירות אישיות ישנן?

 
  • חקירות אישות: אחת החקירות הנפוצות בתחום החקירות האישיות הוא חקירות אישות, חקירות בנושאים שבינו לבינה שעיקרם הוא האם יש בגידות בין בני זוג. הבסיס לחיי זוגיות טובים הוא קודם כל אמון, וכאשר מתעורר חשד אצל אחד מבני הזוג הצורך המרכזי שלו הוא גילוי האמת לכאן או לכאן. חוקרים פרטיים יכולים להתחקות אחר האמת בדרכים שונות וכלים מקצועיים העומדים לרשותם, ועושים זאת ברגישות רבה תוך פגיעה מינימלית בצד השני.
  • בני נוער: ככל שילדים גדלים כך הם הופכים להיות עצמאים יותר והשליטה של הוריהם על חייהם הולכת ופוחתת. לרוב התפתחות ועצמאות היא חיובית וטבעית, אך ישנם מצבים בהם אצל הורים מתעורר חשד שילדם נמצא במקום לא טוב, כשסימנים לכך יכולים להיות התדרדרות בלימודים, עצבנות, הימצאות עם בני נוער שאינם מוכרים ועוד. במצב שאין שיתוף פעולה מצד הילד אך נורות אדומות נדלקות, חקירה הכוללת מעקב אחר הילד/נער היא חשובה ויכולה למנוע התדרדרות נוספת ולהביא לחזרה למוטב.
 

כיצד מתבצעות חקירות אישיות?

 
חקירות אישיות נעשות באמצעות האזנות, מעקבים או צילומים סמויים. כאמור, כל אלה נעשים ברגישות רבה והחוקרים מבצעים את המינימום ההכרחי הנדרש להצגת המצב באופן חד משמעי ודואגים לא לעבור גבולות חדירה לפרטיות ולבצע פעולות שאינן הכרחיות לגילוי המתרחש וחשיפת המציאות כפי שהיא. אם מדובר על בני נוער, חוקרים פרטיים הם בעלי מיומנות רבה ויכולת להשתלב באופן שאינו מעורר חשד במקומות הבילוי שלהם.

 

שמתם לב שמערכת היחסים עם בן או בת הזוג אינה כרגיל? שהיחס כלפיכם קר וכבוי מתמיד? הילד מגלה סימני עצבנות ואתם רוצים לדעת מה קורה איתו בימים אלה? קבוצת ראש בעלת ניסיון רב בביצוע חקירות אישיות באמצעים חדשניים תוך מינימום חדירה לפרטיותו של הנחקר.