קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משרד חקירות

 
 
בנושאים רבים בהם מנסים להגיע למציאת האמת, רב הנסתר על הגלוי. נדרשת עבודה רבה מתחת לפני השטח על מנת להביא ראיות מוצקות שיוכלו לשמש את בית המשפט או בפתרון סכסוכים גם מחוץ לבית המשפט. חקירות פרטיות אותן מבצעים משרדי חקירות מיומנים שקיבלו אישור לכך, כמו המשרד חקירות שלנו בהרצליה, הן בעלות חלק משמעותי בפרשות רבות, החל מפרשות פרטיות בין בני זוג ועד פרשות סבוכות בהן מעורבות חברות ענק.
 
 

סוגי חקירות

 
ישנם סוגים שונים של חקירות המתפרשות על פני תחומים שונים של החיים:
 
  • חקירות בין בני זוג: חקירות הבודקות לרוב את החשד לבגידת בן או בת הזוג. אלה חקירות שיש לעשותן ברגישות רבה בגלל התחום הדיסקרטי, אך עם זאת יש לבצען במקצועיות מספיקה על מנת להכריע. לשם כך על החוקרים להיעזר במכשור מתקדם. חקירות בתחומי אישות יכולות להיות לפני גירושין או אחריהם, חקירות להגדלת או הקטנת מזונות בהתאם לשינויים במצבו הכלכלי של בן או בת הזוג ועוד.
  • חקירות כלכליות: חקירות מורכבות שיכולות להתפרש גם על פני מספר מדינות. מיועדות לגילוי נכסים או רכוש שאינם מדווחים, חובות, פוליסות ועוד. חקירות אלה נעשות בעבור 2 מטרות עיקריות: בדיקת חוסנו הכלכלי של שותף עתידי או בדיקות מטעם הרשויות לצורכי מס.
  • חקירות פליליות: מטרתן של חקירות פליליות הן להביא ראיות לבית המשפט שיכריעו במשפט פלילי
  • איתורים: מציאת קרוב משפחה שהקשר עימו התנתק, נעדרים או חטופים, איתור חייבים החיים בסתר כדי לחמוק מתשלום, מציאת כתובת מבוקשת, מוסד כלשהו ועוד.

 
 
 

מי מורשה לבצע חקירות?

 
חוקר פרטי מחויב לפעול במסגרת החוק. אם לא יעשה זאת יסכן לא רק את המוניטין שלו אלא את החקירה כולה- הראיות שאסף לא יהיו קבילות בבית משפט.
חייב להיות בעל רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים.
 
 
קבוצת ראש היא קבוצת מכוני פוליגרף וחקירות בהרצליה אשר מקפידה שנים על שני כללים ברורים אלה. כל החוקרים הם יוצאי מערכת הביטחון ובעלי ניסיון רב שנים בתחום.
 
חקירות