073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

חוקר פרטי במודיעין

מחפשים חוקר פרטי במודיעין? קבוצת ראש בעלת וותק וניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום החקירות והפוליגרף.
בקבוצת ראש מגוון רחב של חוקרים פרטיים המתמחים בכל סוגי החקירות באיזור מודיעין והסביבה.

איך בוחרים חוקר פרטי?

  • ראשית, יש לקבוע פגישה אישית שיכולה לעזור להחליט אם החוקר הפרטי מקצועי ואם ניתן לבטוח בו.
  • יש לבדוק אם החוקר הפרטי, יכול להעביר חוות דעת משפטית ואם הוא יכול להעיד בבית המשפט.במידה והחוקר הפרטי, לא משתף פעולה, או אינו עונה על השאלות ומתחמק, כנראה שאין הוא האופציה האידיאלית.
  • חוקר פרטי טוב יביא דוגמאות לעבודותיו וזו גם דרך מצוינת להעריך את תוצאות ואופן ביצוע העבודה לה אתם צריכים לצפות.

בחרו בחוקר בעל רישיון בלבד

יש להקפיד כי החוקר בעל רישיון ומורשה כחוק ולבקש לקבל העתק הרישיון. בנוסף, יש לוודא כי החוקר או הסוכנות, בעלי פוליסה תקפה בחברת ביטוח, תחת כיסוי אחריות ביטוחית.וודאו כי תחום העיסוק מתאים לדרישותיכם וסמכו על תחושות הבטן שלכם לגבי הרושם שהם מותירים בכם והתחושה לגבי מקצועיותם.

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים חוקר?

מחיר השירות הוא נושא שצריך לבוא איתו דין, בטרם יוצאים לעבודה. ניסיון הם מרכיב המשפיע על מחיר השירות וכמו שניסיוננו מלמד, מחיר זול בסופו של דבר יקר.
חשוב לברר לגבי הוותק והניסיון, הרקע, האם שרתו תחת כוחות הביטחון והמשטרה, האם ניתן לקבל המלצות ובכמה תיקים דומים לשלכם טיפל.

מחיר חוקר פרטי

מעבר למחיר שעת חוקר פרטי באיזור מודיעין, יתווספו הוצאות בהתאם לעבודת השטח. קבוצת ראש מעסיקה חוקרים פרטיים ממגוון תחומים ובמספר אזורים בארץ, ביניהם חוקר פרטי במודיעין. הקבוצה עוסקת בתחום החקירות הפרטיות, וצברה כ-30 שנות ניסיון במגוון חקירות, מעקבים, סייבר, בטחון ועוד תחומים נוספים..

חקירה קבילה בבית משפט

חקירה פרטית, תוצאותיה לרוב קבילות בבית המשפט. בכל מקרה, היא יכולה לתמוך בטיעונים שייטענו בפני בית המשפט, שמועות או הצהרות, מצד ג' כלשהו, אינן קבילות, מפני שאין להן חלק בדיון המשפטי כדי לתמוך בהם, והם יוכלו לשמש כתמיכה, מחוץ לכתלי בית המשפט, ולא יותר.

תוכן עניינים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן