073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

חוקר פרטי בחולון

חקירות פרטיות הינן חקירות חוקיות, כל עוד הן מתבצעות במסגרת החוק ובאמצעים חוקיים.קבוצת ראש בעלת ניסיון רב בתחום המודיעין והחקירות להבטחת שרות מקצועי שיהווה בסיס יציב כראייה שתוצג בבית משפט ולטיעונים שייטענו.

סוגי חקירות פרטיות נפוצות

חקירות רבות מבוצעות למען חקר האמת, המצריכות מעקבים ואיסוף הוכחות. הן עושות שימוש במידע העולה מן הרשתות החברתיות ובאיסוף מסמכים, ולרוב מבוצעות לאיתור תנועות ופעילויות של אדם.חלק מהחקירות מיועדות להשגת ראיות, המצריכים מעקבים להשגת מידע

איזה סוגי חקירות פרטיות נפוצות?

חקירות כלכליותלרוב, מדובר באנשים שיש להם מחוייבויות או חובות כספיים, ומעוניינים להצהיר על פשיטת רגל, למרות שבפועל, לא קיימת להם העילה לפשיטת רגל. מדובר בהונאה לשמה. סיוע של חוקר פרטי, במציאת מידע מלא ומושלם, יאפשר גביית חובות מאותם אנשים, והוכחתם כבעלי אמצעים.
מודיעין עסקימדובר בטכנולוגיה לניתוח מידע, והעברת מידע מקיף, אמין ועכשווי. המידע מסייע לאנשי עסקים, מנהלים, אנשי כספים וכו', לגבש דיעה מוצקה לגבי מהלך עסקי אפשרי או השקעה וכו'.קבלת החלטות, להרחבת העסק, גידול בייצור, התייעלות, ותחרות, מצריכים מידע עסקי מדוייק. לרוב מדובר במאגרי מידע, המרוכזים במקום אחד למטרות ניתוחם. אנשי מקצוע בתחום הכלכלה והכספים, מעבדים את המידע ומפיקים דו"חות מפורטים.
חקירות אישותמטרת החקירות הן לבדוק האם יש בגידותבין בני זוג. כאשר מתעורר חשד אצל אחד מבני הזוג הצורך המרכזי שלו הוא גילוי האמת לכאן או לכאן.
חקירות בני נוערכאשר קיים חשד שהילדים נמצאים במקום לא טוב, מתדרדרים בלימודים וההתנהגות שלהם משתנה -הורים פונים לחוקר פרטי לחקור את הנושא.

רישיון חוקר

  • על פי חוקי מדינת ישראל, מי שמועסק לפחות 5 שנים בתחום, תחת חברה או מעסיק, המורשים ברישיון, שאין להם עבר פלילי ורשומים כחוק, רשאי לפנות לקבלת רישיון חוקר פרטי.
  • יש למלא טפסים, בצירוף פרטים ותעודת זהות של המעסיק, קורות חייו של המעסיק, תעודת התאגדות כחברה, העתק מאושר של תזכיר ותקנון החברה.יש לשלם אגרת רישיון חוקר פרטי, עם קבלת הרישיון, וכל שנה יש לחדש ולשלם אגרה שנתית.

מה חשוב לבדוק לפניי?

בכל פניה אל חוקר פרטי, בטרם מתגבשת ההחלטה לגבי החוקר הספציפי עימו תכרתו ברית, הכינו רשימת שאלות שהתשובות להן, חשובות לכם. נסו למצוא כמה שיותר מידע על החוקר או הסוכנות, עליהם אתם אמורים לסמוך וחייכם בידיהם, ובכך תצמצמו חוסר שביעות רצון מהתפקוד, שלעיתים מתבצע בידי חסרי ניסיון ומקצועיות, דבר השפיע על אופן החקירה עד כדי, הוצאות גבוהות יותר ואף לנזק.

כמה עולה חוקר פרטי בחולון?

מחיר חוקר פרטי בחולון, מורכב משקלול של מספר פרמטרים: המחיר הינו מחיר לשעה, כאשר השירות כולו, יסתכם בסופו של דבר לסך שעות העבודה שהושקעו בחקירה.לחישוב התעריף השעתי, יילקחו בחשבון, מורכבות החקירה, נסיעות, שימוש באמצעים, מעקב וכו'..
קבוצת ראש – משרד חקירות מעסיקה חוקרים פרטיים, במספר אזורים בארץ, ביניהם חוקר פרטי בחולון. הקבוצה עוסקת בתחום החקירות הפרטיות, מספר רב של שנים, וצברה כ-30 שנות ניסיון, ידע מקצועי, מידע עצום בקרימינולוגיה, סייבר, בטחון ועוד..

למה חשוב לפנות לחוקר?

קיימות מגוון סיבות לשכור שירותי חוקר פרטי, אך אחת העיקריות שבהן:

  • המידע הנאסף והנצבר תוך כדי חקירה, יוכל לסייע בתיקים משפטיים, הנידונים בבתי המשפט.
  • לא רק שחקירה פרטית חוקית, היא גם קבילה בבית המשפט, כל עוד החקירה בוצעה באופן חוקי, ועל ידי חוקר פרטי בעל רישיון כחוק, לא קיימת מניעה להשתמש בחומרים כקבילים.
  • במידה והמידע לא נאסף באופן נכון, או אם נעשתה פעילות מפרת החוק, לא יהוו ההוכחות, הוכחה קבילה.
תוכן עניינים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן