073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

חוקר פרטי בהרצליה

בהגדרתו, החוקר הפרטי הוא איש מקצוע המתמחה, עבור לקוחותיו, בליקוט מידע במסגרת האזרחית (בניגוד לבלש, למשל, העושה זאת במסגרת עבודתו המשטרתית).
תרשו לנו לגלות לכם, רק לכאורה ובהגדרה היבשה, מאחר וחוקר פרטי מבצע, במסגרת המשימות המוטלות עליו, אינספור פעולות שונות ונוספות לצורך איסוף והשגת המידע, כך שאין דבר רחוק יותר מהמציאות מאשר אותה הגדרה יבשה.

אם בעבר תדמית החוקר הפרטי התמקדה בעיקר במעקבים אחר זוגות המנהלים רומן, הרי שכיום ההיצע המקצועי והרחב אשר מספקת חברת חקירות רצינית ואיכותית, בהחלט יכול לסייע לכם לקבל מידע בתחומים רבים ומהותיים ולענות על שאלות מטרידות כגון: האם ילדכם מוגנים בגן הילדים? האם העובד שלכם גונב מכם? האם בעלך מנהל רומן? האם הגרוש שלך מעליל עלייך עלילות מול ילדיכם? האם יש סיכוי חלילה להטרדה מינית וניצול יחסי מרות במקום העבודה?

כל אלו שאלות לא קלות, זה נכון. מה שחברתנו מציעה הוא להפסיק לשאול את השאלות ולהיות מוטרדים ללא כיוון, תוכנית, מידע, ולתת לנו לספק לכם תשובות מקצועיות.

אחד השירותים המקצועיים והמורכבים ביותר שמספקת חברתנו הוא בתחום החקירות. ישנו מגוון רחב של תחומים בהם נדרשת חקירה מעמיקה ורצינית, ולצידה נדרשים גם אמצעי המעקב המתאימים:

חוקר פרטי בגידות – במקרה בו אתם חושדים או חוששים כי בן / בת הזוג שלכם מנהל קשר אינטימי עם אדם אחר, אנחנו נכנסים לתמונה, עם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ביניהם צילומי אוויר, צילומי רחפן, אשר יכולים לספק מידע מדויק בנוגע לחששות שלכם.

חוקר פרטי גירושין – לא אחת מגיעים הצדדים בהליך גירושין לסכסוכים מורכבים אשר בין היתר נוגעים ליחסים והתקשורת עם הילדים, ולתחומים נוספים. חוקר פרטי אוסף מידע וראיות אשר ישמשו את אחד הצדדים בהליך הגירושין, באופן כזה שהטענות המובאות בפני המסגרת המשפטית, אינן טענות מבוססות דעה, רגש וכו', אלא מבוססות הוכחות.

חוקר פרטי עסקים ופיננסים – בתחום הפיננסי יכולות להתרחש תקריות רבות כגון אדם שחייב לך כסף נעלם, או שאתה מבקש לגלות מה הנכסים שיש לאדם אשר מולו מתנהל הליך משפטי. יכול להיות מצב בו אשם נמצא במשא ומתן של כניסה בשותפות עם אדם נוסף להשקעה מסוימת, והוא רוצה לבדוק את המצב הכלכלי של אותו אדם. כל אלו מצריכים עבודה מקצועית של חוקר פרטי.

חוקר פרטי פעילות פלילית – אם המשטרה נכנסת לתמונה ברוב המקרים לאחר שבוצעה עבירה פלילית, הרי שחוקר פרטי בהחלט יכול לאסוף מידע וראיות על פעילות פלילית, לפני שהמשטרה נכנסה לתמונה. מדובר במקרים בהחלט מורכבים כגון הוכחת אונס, הפרכת אונס, הטרדה מינית, זיהוי התעללות מצד מטפלות ו/או גננות, זיהוי התעללות מצד בעלי מרות ועוד.

חוקר פרטי תעסוקה -חלק לא מבוטל מחברות מתקדמות כיום, לפני שהן מחליטות אם להעסיק אדם זה או אחר בתפקיד מפתח משמעותי, שוכרות את שירותיו של חוקר פרטי, על מנת להתחקות אחר התנהגותו והתנהלותו של אדם זה. המשרד לאיכות הסביבה לדוגמא עשוי להיעזר בצילומי רחפן וצילומי אוויר על מנת להתחקות אחר משאיות אשר שופכות זבל באיזורים אסורים, וזוהי כמובן פעילות פלילית.

חוקר פרטי גניבות – במקרה בו מעביד חושד כי עובד מסוים גונב ממנו, או במקרה בו שותף חושד כי השותף שלו גונב ממנו, חוקר פרטי מקצועי יכול לאסוף מידע, להתחקות אחר הפעילות ולהביא ממצאים מדויקים ומקצועיים.

לספק לכם תשובות מקצועיות.

מה תפקידו של חוקר פרטי?

תפקידו של חוקר פרטי מתמקד באיסוף נתונים, עובדות, הוכחות – מידע. עבודתו עשויה להתבצע בשטח, בדיוק כפי שהיא עשויה להתבצע מהמשרד (באמצעות מחשב או טלפון).
בגדול, ניתן לומר, כי תפקידו של חוקר פרטי הוא לספק כמה שיותר פריטי מידע שיסייעו ללקוחות שלו לדעת את ה"אמת ואת ה"מציאות". ה"אמת" הזו עשויה להיות נוגעת ללא מעט תחומים ורבדים בחיינו הפרטיים והעסקיים, כך, שלמעשה, חוקר פרטי עשוי להיות איש המקצוע המתאים לפנות אליו במקרים רבים ושונים.

באלו נושאים חוקר פרטי מתעסק?

למרות, שנושא הבגידה בבן (או בת הזוג) היא האסוציאציה הראשונה העולה בראש כאשר מזכירים חוקר פרטי, בפועל, חוקר פרטי עוסק במגוון רחב של תחומים, שבהם – הונאות עסקיות, איתור אנשים או רכוש, ריגול עסקי (משני צידי המתרס), חקירות בנושאי ביטוח, חקירות בתחום הגובל בפלילים, מעקב אחר חשודים, בדיקת מהימנות ואמינות עובדים וכן הלאה.

באלו מקרים משתמשים בחוקר פרטי?

ברור לגמרי כי כולנו מעדיפים לחיות עם הרגליים על הקרקע, כשאנחנו מחוברים למציאות. אולם, קיימים מקרים בהם ההעדפה הזו שלנו מתנגשת במציאות, ואז, אנחנו מתחילים לחשוד. לחשוד כי בן או בת הזוג בוגדים בנו, לחשוד כי עובד מסוים שולח ידו בקופת העסק, לחשוד כי עובדת ספציפית מוכרת את הסודות העסקיים שלנו למתחרים… אין סוף מקרים ונסיבות, שהמשותף לכולם הוא הצורך (והרצון) לדעת את העובדות לאשורן, בטרם אנחנו מחליטים בדרך הפעולה שבה עלינו לנקוט. לכן, חוקר פרטי, בעצם, הוא איש המקצוע שעל פירות עבודתו, נסמכות החלטות מושכלות, נבונות ושקולות, בין אם בתחום האישי ובין אם בתחום העסקי.

האם כל אחד יכול לכנות את עצמו "חוקר פרטי"?

נהפוך הוא. בניגוד לתחומי עיסוק אחרים, בישראל, פעילותם של חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות מעוגנת ומוסדרת בחוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה, תשל"ב-1972.
אי לכך, קיימים קריטריונים ספציפיים לקבלת רישיון חוקר פרטי (כדוגמת אישור מהמח' לרישוי חוקרים פרטיים ושירותי שמירה במש' המשפטים, התמחות של שלוש שנים במש' חקירות, מבחן הסמכה רשמי וכן הלאה) ואף לצורך קבלת רישיון בעל משרד לחקירות.
יתרה מכך, תוקף הרישיון לחוקר פרטי הינו שנה אחת בלבד, והוא ניתן לחידוש, רק במקרה שלא נפתחו הליכים פליליים נגד החוקר וגם לא הוגשו תלונות כנגדו.

כך שאין ספק, כי תחום עיסוק זה הינו תחום מקצועי להפליא, ומעוגן בחקיקה הישראלית, על מנת להמשיך ולשמרו ככזה!

היכן מבצעים חקירות?

היכן מבצעים חקירות?
לכאורה, התשובה המשתמעת מעליה תהיה תלויה באזור. לדוגמה, אם נדרש לכם חוקר פרטי בהרצליה, תבחרו לשכור חוקר פרטי במרכז, ולא חוקר שמשרדו ממוקם בצפון או בדרום הארץ. אבל זה רק מה שעשוי להיות נדמה לנו, מאחר ומלאכתו של חוקר פרטי הינה תלויית-מקרה, ולא תלויית-אזור. חוקר פרטי טוב, מנוסה ודבק במטרה לא יעצור רק משום שעבר טווח קילומטרים מסוים, אלא ימשיך במשימתו עד שישיג את כל המידע, הנתונים והעובדות שלקוחותיו זקוקים להם!

חברת ראש משרד חקירות מתמחה באיסוף מודיעין פרטי, עסקי, כלכלי, פלילי, בניתוח מקצועי של המידע, באמצעות טכניקות מתקדמות וכלי עזר טכנולוגיים ברמה הגבוהה והמקצועית בישראל. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את השירות המקצועי הטוב ביותר.

לחזור אחורה?

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן