קבוצת ראש - משרד חקירות ומכון פוליגרף

073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

חוקר פרטי בבת ים

קבוצת ראש מתמחה בחקירות פרטיות ופוליגרף ומעסיקה חוקרים פרטיים מכל התחומים לחקר וגילוי האמת.
במרוצת השנים חקירות פרטיות, הפכו להיות נחוצות להליכים ופרוצדורות, לפתירת תעלומות, הוכחות לחשדות, חשיפת בגידות, חקירות כלכליות ועוד..

חקירות פרטיות בבת ים

חקירות רבות מבוצעות למען חקר האמת, המצריכות מעקבים ואיסוף הוכחות. הן עושות שימוש במידע העולה מן הרשתות החברתיות ובאיסוף מסמכים, ולרוב מבוצעות לאיתור תנועות ופעילויות של אדם.חלק מהחקירות מיועדות להשגת ראיות, המצריכים מעקבים להשגת מידע

איזה סוגי חקירות קיימות?

קיימות מגוון חקירות בתחום הכלכלי, הבריאותי, המשפחתי, העסקי למשל, חקירת תאונות, חקירות הצתה ושריפה, חקירות רקע אישי, חקירת חזקת ילדים, חקירות אזרחיות, חקירות עסקיות, חקירת פשעים, חקירה פלילית, חקירת הונאה, חקירות ביטוח, איתור נעדרים, חקירת תיקי אימוץ, איתור כתובות, חקירת חטיפה, איתור נכסים ורכבים, שחרור בערבות, חקירת פשיטת רגל, מעקב ציתותים וצילומים ועוד..

בדיקות לגילוי האזנות סתר

קיימים צעדים בהם ניתן לנקוט בכדי לאתר מכשירי האזנה ולהבטיח את הפרטיות שלנו.בכדי להאזין למכשיר כל העת, ציוד ההאזנה צריך חיבור תמידי לכוח חשמלי, ולכן כדאי לבדוק אחר חיבורי חשמל וחיווט. לעיתים, ניתן להתחבר באמצעים אחרים, ולכן כדאי לשים לב להפרעות ברצף חשמל. כשהבית שקט, ניתן לשמוע זמזום. ניתן לבדוק את מתגי החשמל אם הם עובדים. ניתן לזהות את האותות שפולטים מכשירי האזנה. התקשרות באמצעות טלפון, לטלפון בבית, תוכל לקלוט הפרעות ברקע. ניתן לבצע סריקה פיזית וכן סריקת תדרים. קיימות אפליקציות בסמארטפון, דרכם ניתן לאתר האזנות סתר. בדיקת גלאי עשן. איתותים מוזרים בחיבורים אלחוטיים בטלפון, מחשבים וכו'..

מחיר חוקר פרטי בבת ים

המחיר של חוקר פרטי בבת ים מורכב מסוג החקירה וזמן העבודה. המחיר הינו מחיר שעתי, והחשבון שיוגש בסופו של דבר, יכלול את סך השעות שהושקעות, להשגת התוצאות.למחיר השעתי יתווספו עלויות נוספות כגון, מורכבות החקירה, נסיעות, שימוש באמצעים, מעקב וכו'. משרד חקירות קבוצת ראש מורכבת מצוות חוקרים פרטיים באזורים שונים בארץ ביניהם חוקר פרטי בבת ים. לחברה ניסיון רב בתחום החקירות הפרטיות והביטחון ולאחר כ-30 שנות ניסיון, ידע מקצועי, מידע עצום בקרימינולוגיה, סייבר, ביטחון ועוד היא יכולה להבטיח לך את השירות המיטבי.

האם חקירה פרטית קבילה בבית משפט?

חקירה פרטית, המתנהלת בצורה חוקית, לרוב בית המשפט יסכים לקבלה, כהוכחה קבילה, ובכל מקרה היא תשמש תמיכה וחיזוק לטיעונים שייטענו בבית המשפט.
חקירות שבית המשפט לא מקבל אותן כקבילות, כגון, שמועות או הצהרות, שניתנו על ידי מי שאינם עדים ולא תומכים בעדותם, יוכלו לשמש כתמיכה, מחוץ לכתלי בית המשפט.

איזה סוגי מעקב קיימים?

מעקב אחר מכשירים ניידיםבמקרים של ניאוף, מקרי ביטוח, הונאה או בכל מקרה שבו יש צורך במעקב, להוכחת טענה, בהם ההוכחה אפשרית באמצעות תמונות, צילום וידאו או יומן.
מעקב סטטימעקב אחר התנהגות כמו, סחר בסמים, מגורים משותפים בהליך גירושין, פשיעה חקלאית וכו'..
מעקב אלקטרוניהמעקב אפשרי באמצעות, אודיאו ווידאו של שיחות טלפון, נתוני מחשב וכו'. במקרים של יחסי עובד מעביד כמו מעילה, הונאה, היעדרות ועוד..
מעקב GPSמעקב שכזה נעשה במקרים של שימוש לרעה ברכב, חבלה תאגידית ועוד..
 
לחזור אחורה?

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן