קבוצת ראש - משרד חקירות ומכון פוליגרף

073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

חוקר פרטי באשדוד

יש לא מעט מקרים בהם יש צורך לשכור את שירותיו של משרד חקירות. בין אם מדובר במקרה אישי – בו יש חשש שבן או בת הזוג בוגדים או אם מדובר במקרה בעבודה, כאשר מתעורר חשד שאחד העובדים מבצע פעולות לא חוקיות בחברה. יכולות להיות המון סיבות לפנייה לחוקר פרטי, כשבכל אחת מהן הפעולה תכלול התקנת מנגנונים טכנולוגיים שמסוגלים להאזין, לצלם ולתעד כדי לשלול או לקבל הוכחות שהחשד אמיתי.
חוקר פרטי מנוסה, בעל משרד חקירות מקצועי, עם ניסיון וידע של עשרות שנים יידע לנהל כל חקירה על הצד הטוב ביותר. מאיסוף הידע הראשוני, ועד לקבלת תוצאות אמינות ואמיתיות מהשטח. "קבוצת ראש", היא כזו ולה ניסיון של 30 שנים. הקבוצה יכולה לחקור עבורכם כל נושא, ותסייע לכם להגיע לשורש האמת באמצעות מכשור חדשני ומתקדם, וצוות מקצועי, יסודי ומיומן.

איך לבחור חוקר פרטי?

בבחירת חוקר פרטי חשוב לשים לב לכמה דברים: אמינות, יסודיות ותחושה שניתן לסמוך עליו. בתהליך של חקירה החוקר נחשף למידע אישי וסודי. בין אם מדובר על מידע אינטימי מתוך מערכות היחסים שלכם או במידע שנגלה אליו בהקשר לחברה או ארגון שאליו אתם משתייכים. ברגע שתשכרו את שירותיו, תצטרכו לחשוף בפניו חלק מהנושאים הרגישים והפנימיים שלכם, ולכן בבחירת החוקר חשוב לבדוק עד כמה הוא אמין, לקרוא המלצות ולברר פרטים אודות הניסיון שלו.

בנוסף, בבחירת חוקר פרטי כדאי ואף מומלץ לאתר חוקר שמשרד החקירות שלו קרוב לאזור מגוריכם כדי שיקל עליכם לגשת למשרדו, להגביר את הזמינות ולחסוך זמן. לפעמים, גם בימינו בהם התקשורת האלקטרונית מתקדמת כל כך, תרצו לשמור על רמה כזו של אינטימיות.

חוקר פרטי באשדוד

אילו סוגי חקירות אנחנו מבצעים?

קבוצת ראש, משרד חקירות בראשון לציון המספק שירותים לכל חלקי הארץ וגם במודיעין, היום קיימים סוגי חקירות שונים, אך הנפוצים ביותר הם: חקירות העוסקות בבגידות בין בני זוג, חקירות כלכליות של חברות הביטוח וחקירות לצורך איתור אדם שנעלם. בסעיף הבא נפרט על סוגי החקירות וחשיבותן:

חקירות בגידה במערכות יחסים זוגיות

חקירות מהסוג הזה מתבצעות כאשר קיים חשד שבן או בת הזוג בגדו בתוך מערכת היחסים. אלה חקירות שמבצעים ברגישות גבוהה בשל החשיפה לפרטים אישיים וסודיים, ובמקביל הן נעשות במקצועיות וביסודיות עד לקבל תשובה חד משמעית ומכריעה. לאורך כל פעולת החקירה, החוקרים נעזרים במכשור חדשני ומתקדם שמסייע להם להגיע לחקר האמת על הצד הטוב והמקצועי ביותר ומבלי שיחשפו.

 

חקירות בנושאים כלכלייםאלה חקירות מורכבות יותר, שיכולות לקחת זמן. חקירות אלה עוסקות בענייני חובות, פוליסות של חברות הביטוח ונושאים מגוונים נוספים. את החקירות האלה ניתן לקיים במדינת ישראל, אך גם במספר מדינות במקביל כשהמטרה לעיתים קרובות, היא לבצע בדיקה של הרשויות לצורך מס או לבדיקת חוסן כלכלי של שותף עתידי שעתיד להיכנס לעסק.
חקירות פליליות

אלו חקירות שנעשות ביסודיות יתרה כשהמטרה היא להביא בסופן ראיות משמעותיות לבית דין שיכריעו במשפט בתחום הפלילי. נכון שלרוב אלו חקירות אותן מבצעת המשטרה או גורמי החוק, אולם לעיתים נדרש חיזוק מצד חוקרים פרטיים.

 

איתור נעדר או קרובי משפחהכאשר אדם נעדר, או כשקרובים מנסים למצוא בני משפחה ש"גילו" פתאום, חברת החקירות מבצעת חיפוש מקיף עד לאיתור האדם. מגוון החיפושים הוא רחב: מנעדרים, דרך קרובי משפחה שנותק עמם הקשר, איתור אנשים שחמקו מתשלום ועוד. ישנן חקירות נפוצות נוספות: חקירות סייבר, גניבה, חקירות בינלאומיות, חקירות ביטוח, חקירות עובדים, חקירות בחברות וארגונים, חקירות במגזר החרדי ועוד..

המשותף לכל אלו היא החשיבות בבחירת חוקרים באזור מגוריכם, בעלי ניסיון ואמינים שניתן להתייעץ עמם. אלו, יבנו תוכנית עבודה רלוונטית ויתחילו לפעול עבורכם.

כמה עולה חוקר פרטי?

  • חוקר פרטי מבצע עבודה מקיפה שכוללת: עבודת מחקר, קבלת נתונים ומידע מהגורם המבקש ובמידת הצורך לבצע מעקבים, התקנה של ציוד מתקדם לצורך איסוף מידע ותיעוד ועוד. לכן, העלות משתנה בין משימה למשימה וכמובן – בין חוקר אחד למשנהו.
  • מומלץ להגיע לפגישה ראשונה ולהציג את המקרה והצרכים שלכם. לאחר מכן החוקר יידע לכמת את העלות הכללית או השעתית לפי האפשרויות. בכל מקרה מומלץ להגיע לפגישה ראשונה גם כדי להתרשם וגם כדי להבין את משמעות התהליך.
  • החלטתם שאתם צריכים חוקר פרטי? חשוב מאוד להתחיל חיפוש אחר החוקר המקצועי ובעל הניסיון שייתן את המענה הכי טוב לצרכים שלכם.
  • סמי אזרזר הבעלים של משרד חקירות "קבוצת ראש" הוא בעל ידע וניסיון מקצועי של מעל 30 שנים בלוחמה, בחקירות ובמודיעין במערכות הביטחון. החברה בבעלותו מציעה לכם שירותים נרחבים בתחום החקירות והפוליגרף ומסייעת להגיע לחקר האמת באמצעות ציוד מתקדם, והקפדה יתרה על מקצועיות, שירות אישי ואמין וניסיון רב.

מי שמעוניין להיות חוקר פרטי צריך להיות לפחות בן 23, תושב ואזרח ישראל, בעל 12 שנות לימוד וביצע בחינות של משרד המשפטים.

כן. חוקר פרטי המעוניין לעבוד במקצוע שלו, צריך לעבור את כל הבחינות ולקבל רישיון מטעם משרד המשפטים. בנוסף, החוקר צריך לעבור אימון במשך שלוש שנים במשרד חקירות כדי להגיע מוכן ומקצועי יותר לשטח.

אחרי שהחוקר סיים את החקירה, הוא מכין ללקוחותיו דו"ח מפורט ומסודר הכולל את כל פעילויות החקירה ותוצאותיה שלב אחר שלב. לחומרים יצורפו כמובן גם ראיות שנאספו שיהיה ניתן להשתמש בהם בבית משפט במידת הצורך.

רוב הסיכויים שחוקר פרטי ומנוסה, לא יצא לחקירה אם לא יעריך מראש שסיכוייו גבוהים. כך שברוב המכריע של המקרים, החקירה תביא לתוצאה.

תוכן עניינים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן