קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביצוע מעקבים

 
 
אחת הדרכים היעילות ביותר להשגת מידע אותו לא ניתן להשיג בדרך גלויה וסטנדרטית הוא ביצוע מעקבים. מעקבים סמויים בהם האדם או הגורם אחריו עוקבים כלל אינו מודע למעקב שנעשה אחריו משמשים גם לאיסוף מידע וגם להשגת ראיות באמצעות הקלטה או צילום. הקלטות או צילומים באיכות טובה מהווים ראיה קבילה ואף חיונית בבית משפט ומאפשרים התקדמות של חקירה.
 

כלי יעיל בכל סוגי החקירות

 
ביצוע מעקבים הוא כלי בו נעזרים בכל סוגי החקירות. אלה יכולות להיות חקירות כלכליות שמטרתן לאסוף מידע על רכוש ונכסים שיש בידיו של אדם או לחילופין חובות. מעקבים הם כלי יעיל ביותר בחקירות אישיות שמטרתן לרוב לדעת חד משמעית האם ישנה בגידה בין בני זוג ואף להוכיח זאת. אלה חקירות שבהן, בניגוד לחקירות כלכליות, קשה למצוא מסמכים או נתונים מספריים המעידים על כך. בחקירות בנושא בגידות מעקב וצילום בשעת מעשה הם הדרך הטובה ביותר לחשוף את האמת. מעקבים משמשים גם בחקירות פליליות בהן רוצים לגלות האם אדם מסוים ביצע עבירה פלילית מול אדם אחר. ככל שלחוקר יהיה קשה יותר למצוא מסמכים כתובים שיחשפו את האמת, כך ביצוע מעקבים מהווה כלי מרכזי בחקירה.

 

פעולות מקדימות למעקבים

 
מעקב אקראי אחר אדם מסוים אינו יעיל ולא יניב תוצאות. על מנת לבצע מעקב יש לעשות עבודה מקדימה של איסוף נתונים. יש לדעת היכן אותו אדם מתגורר, היכן הוא עובד, מהי שגרת חייו, האם יש מקומות קבועים בהם הוא נמצא בזמן מסוים. את המקומות בהם נמצא אותו אדם יש להכיר היטב ברזולוציה גבוהה ולא רק באופן כללי. מומלץ להכיר אנשים באותם מקומות כך שיהיה אפשר להיטמע בהם טוב יותר ולא לעורר חשד. לכן, עבודת תחקיר מעמיקה היא עבודה שחייבת לבוא לפני המעקב. בנוסף, על העוקב מטעם משרד החקירות להצטייד בציוד משוכלל שיביא להשגת ראיות ברורות בסתר- הקלטות, תמונות או סרטונים.

 
חושדים שמשהו אינו כשורה בעסק או אפילו בתוך המשפחה? זה הזמן לפנות למשרד חקירות המתמחה בביצוע מעקבים ויחשוף את האמת במהירות. אנו בקבוצת ראש בעלי ניסיון של שנים בחקירות ומעקבים, מעסיקים רשת של חוקרים יוצאי יחידות מובחרות המומחים בתחום ומבצעים מעקבים ממוקדים החושפים את האמת במהירות.