קבוצת ראש - משרד חקירות ומכון פוליגרף

073-7814400

Search
Close this search box.

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

בדיקת פוליגרף פרטית

לעיתים, גם במסגרת הקרובה והבטוחה ביותר עבורנו כמו המשפחה, מתעוררות מחלוקות או ספקות באשר לאמינותו של הפרטנר. אותו פרטנר יכול להיות בן או בת הזוג או בן משפחה המהווה חלק מניהולו של עסק משפחתי, או אדם אחר עימו נקבע הסכם כלשהו. בדיקת פוליגרף למגזר הפרטי שופכת אור על סכסוכים או מחלוקות מסוג זה.

בדיקת פוליגרף פרטית קבוצת ראש

מתי מומלצת בדיקת פוליגרף במגזר הפרטי?

מחלוקות יכולות להתעורר מסיטואציות רבות בהן אנו נתקלים בחיי היום יום. לעיתים מחלוקת נפתרת על ידי שני הצדדים ולעיתים נדרש תהליך נוסף על מנת להכריע:

  • מחלוקות עסקיות: יכולות להיות מחלוקות בין שותפים או בתוך עסק משפחתי
  • נאמנות בני זוג: משפחה וקשר בין בני זוג מבוססים קודם כל על אמון. האמון הנדרש בניהול חיי זוגיות טובים ובריאים מהם נגזרים גם חיי משפחה איכותיים הוא אבסולוטי. במקרים רבים בדיקת פוליגרף היא האמצעי הטוב ביותר להכרעה לכאן או לכאן- האם בן או בת הזוג שיקרו ופגעו באמון או שישנה טעות. בדיקת פוליגרף בתחום זה צריכה להתבצע בדיסקרטיות ורגישות רבה, עם שאלות המנוסחות באופן מקצועי וברור ללא עירוב של רגשות אלא בדיקת עובדות יבשות בלבד. לכן נדרש מכון מקצועי ומיומן לביצוע בדיקות מסוג זה.
  • סכסוכים משפחתיים וסכסוכי ירושות: סכסוכים במעגל המשפחתי הרחב יותר נובעים פעמים רבות ממחלוקות בנושאים כספיים ובעיקר ירושות. כאשר מדובר על ירושה, הצד המוריש כבר אינו בחיים ולכן זהו נושא מורכב הדורש ניסוח שאלות מדויקות שיוכלו להוביל לאמת.
  • הסכמים בעל פה: כל עוד ישנו חוזה חתום בין צדדים, ניתן לגשת אל החוזה ולקרוא חומר כתוב עליו ניתן להסתמך. המצב שונה כאשר מדובר על הסכם שבעל פה. במצב זה דבריו של כל צד יכולים להיות נכונים באותה מידה. כאן נכנסת בדיקת הפוליגרף לתמונה ובבדיקת שני הצדדים ניתן לחזור אל הנקודה בה נקבע ההסכם בין הצדדים.

בדיקת פוליגרף פרטית עם משרד חקירות קבוצת ראש

אם אתם מחפשים משרד חקירות בהרצליה שנותן שירות לכל הארץ – פנו אלינו עוד היום. 

קבוצת ראש, קבוצת מכוני פוליגרף וחקירות מבצעת בדיקות פוליגרף למגזר הפרטי ומבטיחה ביצוע מדויק וקפדני שיעשה ברגישות רבה ומתן כבוד לכל אחד מהצדדים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן