קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת פוליגרף פרטית

 
 
לעיתים, גם במסגרת הקרובה והבטוחה ביותר עבורנו כמו המשפחה, מתעוררות מחלוקות או ספקות באשר לאמינותו של הפרטנר. אותו פרטנר יכול להיות בן או בת הזוג או בן משפחה המהווה חלק מניהולו של עסק משפחתי, או אדם אחר עימו נקבע הסכם כלשהו. בדיקת פוליגרף למגזר הפרטי שופכת אור על סכסוכים או מחלוקות מסוג זה.
 
 

מתי מומלצת בדיקת פוליגרף במגזר הפרטי?

 
מחלוקות יכולות להתעורר מסיטואציות רבות בהן אנו נתקלים בחיי היום יום. לעיתים מחלוקת נפתרת על ידי שני הצדדים ולעיתים נדרש תהליך נוסף על מנת להכריע:
 
  • מחלוקות עסקיות: יכולות להיות מחלוקות בין שותפים או בתוך עסק משפחתי
  • נאמנות בני זוג: משפחה וקשר בין בני זוג מבוססים קודם כל על אמון. האמון הנדרש בניהול חיי זוגיות טובים ובריאים מהם נגזרים גם חיי משפחה איכותיים הוא אבסולוטי. במקרים רבים בדיקת פוליגרף היא האמצעי הטוב ביותר להכרעה לכאן או לכאן- האם בן או בת הזוג שיקרו ופגעו באמון או שישנה טעות. בדיקת פוליגרף בתחום זה צריכה להתבצע בדיסקרטיות ורגישות רבה, עם שאלות המנוסחות באופן מקצועי וברור ללא עירוב של רגשות אלא בדיקת עובדות יבשות בלבד. לכן נדרש מכון מקצועי ומיומן לביצוע בדיקות מסוג זה.
  • סכסוכים משפחתיים וסכסוכי ירושות: סכסוכים במעגל המשפחתי הרחב יותר נובעים פעמים רבות ממחלוקות בנושאים כספיים ובעיקר ירושות. כאשר מדובר על ירושה, הצד המוריש כבר אינו בחיים ולכן זהו נושא מורכב הדורש ניסוח שאלות מדויקות שיוכלו להוביל לאמת.
  • הסכמים בעל פה: כל עוד ישנו חוזה חתום בין צדדים, ניתן לגשת אל החוזה ולקרוא חומר כתוב עליו ניתן להסתמך. המצב שונה כאשר מדובר על הסכם שבעל פה. במצב זה דבריו של כל צד יכולים להיות נכונים באותה מידה. כאן נכנסת בדיקת הפוליגרף לתמונה ובבדיקת שני הצדדים ניתן לחזור אל הנקודה בה נקבע ההסכם בין הצדדים.

 
קבוצת ראש, קבוצת מכוני פוליגרף וחקירות מבצעת בדיקות פוליגרף למגזר הפרטי ומבטיחה ביצוע מדויק וקפדני שיעשה ברגישות רבה ומתן כבוד לכל אחד מהצדדים.