קבוצת ראש - משרד חקירות ומכון פוליגרף

073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

בדיקת פוליגרף לעובד

באיזה מקרים מומלצת בדיקת פוליגרף לעובד?

בדיקת פוליגרף היא כלי משמעותי לאיתור מעשים כמו גניבת סחורות וכסף, ריגול תעשייתי וגם מקרים אשר אינם מוסתרים כמו מקרי הטרדה מינית. הבדיקה מבוססת על תגובות פיזיולוגיות של הנבדק אינן ניתנות לשליטה על ידו וכאשר הבדיקה נערכת על ידי בודק פוליגרף מיומן, הדבר מקדם את החקירה ומוביל לפתרונה מהר יותר.

להקדים תרופה למכה - בדיקה כבר עם כניסת עובד לתפקיד

על מנת למנוע מקרי מעילה, ריגול או כל בעיה אתית ופלילית אחרת בחברה, מומלץ לבצע בדיקת פוליגרף למועמד לעבודה, לפחות לתפקידים רגישים או תפקידים השמים בידיו של העובד כוח רב. הבדיקה תספק לכם כבעלי החברה הוכחה על הנייר האם כוונותיו של המועמד לעבודה טהורות, האם הוא מגיע עם כל הרצון להשתלב בחברה ולתת מעצמו או האם ישנן כוונות נסתרות.

בדיקת פוליגרף לעובד

באילו מקרים מעסיק עשוי לחייב את העובדים לבצע פוליגרף?

ישנם מקומות עבודה רגישים, הדורשים מהעובדים שכבר מועסקים אצלם לעבור בדיקת פוליגרף תקופתית. המטרה של בדיקות תקופתיות היא כפולה: לאתר עובדים שסרחו – למשל, עובדים שמעלו באמון, גנבו כספים או העבירו מידע מסווג לחברות מתחרות, ולשמש כאמצעי הרתעה לעובדים אחרים במטרה למנוע מהם ביצוע של עבירות עתידיות בעצמם.

בכל ארגון, חברה ומוסד, שמור מידע רגיש וחסוי, ציוד בעל ערך יקר, וכמובן, כספים או גישה לכספים, אשר עשויים לפגוע בחברה ובארגון, במידה נחשפים לעובד הלא נכון. מהו העובד הלא נכון? זה אשר מחליט לעשות שימוש במידע, בסחורה ובכסף, לתועלתו האישית ובניגוד לחוק. חשוב שכל מוסד וארגון אשר מחזיק נתונים חסויים, וגישה למידע, ציוד וכספים נמצאים בידי עובדים, יידע כיצד לפעול על מנת לשמור על הארגון ולהגן על עצמו.

בדיקות פוליגרף תעסוקתיות

  • מעסיקים משתמשים בדרך כלל בבדיקות פוליגרף תעסוקתיות – בדיקה כללית יותר מבדיקת חשדות והיא עוסקת בסוגיות שקשורות למקום העבודה, סוג התקפיד ועברו התעסוקתי של המועמד למשרה. באמצעות בדיקות אלה ניתן, למשל, לאמת את הרקע התעסוקתי של המועמד ולוודא שיש לו את הניסיון וההכשרה שהוא טוען שיש לו, או להבין טוב יותר מהי רמת האמינות שלו.
  • חשוב לדעת, כי בבדיקת פוליגרף תעסוקתית יעלו בדרך כלל גם שאלות כלליות על נושאים כמו שימוש בסמים, חובות בשוק האפור, הטרדות מיניות, עבר פלילית ומעשי אלימות.

בדיקת נאמנות באמצעות פוליגרף לעובד

הבדיקה אינה קבילה בבית המשפט, אך היא בהחלט יכולה לתת תמונה מדויקת כאשר עובד עבר על החוק. הבדיקה נערכת בחדר שקט ואטום מרעשים, בו הנבדק נשאל שאלות קצרות, עליהן עליו להשיב בקצרה. הפוליגרף רושם את התגובות הפיזיולוגיות של הנבדק, וכאשר מספר פעמים נרשמת תגובה פיזיולוגית חריגה לגבי שאלה מסוימת אשר חזרה על עצמה, ניתן להסיק מכך מסקנות.

ישנם מכונים מקצועיים בישראל אשר עורכים בדיקות פוליגרף וחברתנו מבצעת בדיקות אלו עם טובי המכונים והמומחים, על מנת להגיע למסקנות חד משמעיות לגבי מהימנות דברי הנבדק.

בחירת מכון פוליגרף מקצועי

ההבדל בין מכוני הפוליגרף השונים דומה להבדל שישנו בין רופאים. גם אם המכשור זהה במכונים שונים, לגורם האנושי, על הניסיון והדייקנות שלו ישנה חשיבות רבה. קבוצת ראש מספקת שירותים רבים בתחום הפוליגרף והחקירות. מנהל החברה בעל ניסיון של 30 שנה בתחום המודיעין והחקירות במערכות הביטחון ויבטיח לכם בדיקה מדויקת ואמינה.
אם אתם חושדים או סבורים כי בארגונכם מתקיימות עבירות מצד עובדים והמקום חשוף לפגיעה או כבר נפגע כתוצאה מהעלמת מידע, סחורה או כספים, אל תהססו ואל תחכו. פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם באופן המקצועי ביותר, לטפל בבעיה באמצעות פוליגרף לעובד.

תוכן עניינים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן