קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת פוליגרף לעובד

 
 
ניהול חברה מציב אתגר גדול בפני מנהל החברה או בעליה, אתגר שניתן לעמוד בו רק אם ישנו צוות עובדים הנאמן למקום. הדבר הוא קריטי במיוחד כשמדובר על דרג ניהולי בכיר אך גם עובדים זוטרים יותר אמורים להיות מחויבים למקום. עם זאת, היו בעבר לא מעט מקרים בהם עובד מעל בכספי החברה, ביצע גניבת סחורות, פעל בסתר נגד האינטרסים של החברה ועוד. בדיקת פוליגרף למגזר העסקי נועדה להפחית מקרים אלה או לקצר את זמן החקירה בחברה במידה והתגלה על ביצוע מעשים מסוג זה.
 
 

מקרים חריגים בהם מומלצת בדיקת פוליגרף

 
בדיקת פוליגרף היא כלי משמעותי לאיתור מעשים כמו גניבת סחורות וכסף, ריגול תעשייתי וגם מקרים אשר אינם מוסתרים כמו מקרי הטרדה מינית. בדיקת פוליגרף אשר מבוססת על תגובות פיזיולוגיות של הנבדק אינן ניתנות לשליטה על ידו וכאשר הבדיקה נערכת על ידי בודק פוליגרף מיומן, הדבר מקדם את החקירה ומוביל לפתרונה מהר יותר.
 
 
 

להקדים תרופה למכה - בדיקה כבר עם כניסת עובד לתפקיד

 
על מנת למנוע מקרי מעילה, ריגול או כל בעיה אתית ופלילית אחרת בחברה, מומלץ לבצע בדיקת פוליגרף למועמד לעבודה, לפחות לתפקידים רגישים או תפקידים השמים בידיו של העובד כוח רב. בדיקת פוליגרף תספק לכם כבעלי החברה הוכחה על הנייר האם כוונותיו של המועמד לעבודה טהורות, האם הוא מגיע עם כל הרצון להשתלב בחברה ולתת מעצמו או האם ישנן כוונות נסתרות.
 
 
בדיקת פוליגרף לעובד
 
 

בדיקה תקופתית לשמירת אמון העובדים

 
מלבד בדיקת מועמד לפני הכניסה לעבודה, מומלץ לבצע, לפחות בחברות בעלות אופי רגיש, בדיקה תקופתית לעובדים. לעיתים כוונות לא טהורות מתעוררות אצל עובד במהלך עבודתו. בדיקת פוליגרף תקופתית תשמור על אמון העובדים לחברה.
 
 
 

בחירת מכון פוליגרף מקצועי

 
ההבדל בין מכוני הפוליגרף השונים דומה להבדל שישנו בין רופאים. גם אם מכשיר הפוליגרף זהה במכונים שונים, לגורם האנושי, על הניסיון והדייקנות שלו ישנה חשיבות רבה. קבוצת ראש מספקת שירותים רבים בתחום הפוליגרף והחקירות. מנהל החברה בעל ניסיון של 30 שנה בתחום המודיעין והחקירות במערכות הביטחון ויבטיח לכם בדיקה מדויקת ואמינה.