קבוצת ראש - משרד חקירות ומכון פוליגרף

073-7814400

המשלוח חינם בכל קנייה מעל 99₪

אודות

את קבוצת ראש הקים המנכ"ל והבעלים של החברה – סמי אזרזר, שאוחז בניסיון של יותר מ- 30 שנה בלוחמה, בחקירות ובמודיעין במערכות הביטחון. ברשותו תואר ראשון בכלכלה ובמנהל עסקים, ותואר שני בקרימינולוגיה, בוגר אוניברסיטת בר אילן לפוליגרף,מרצה במכללה לחקירות וביטחון בנושאי חקירות, מודיעים ופוליגרף, בוגר החוג לפסיכולוגיה בנושא פוליגרף באוניברסיטת וושינגטון. כיום הוא חבר מלא באיגוד הפוליגרף הממוחשב (I.C.P.A) וחבר מלא באיגוד האירופאי לפוליגרף (E.P.A).
יועץ בטחוני ומנהל אבטחה מאושר על ידי משטרת ישראל.

קבוצת ראש – כל השירותים תחת קורת גג אחת

קבוצת ראש מכון פוליגרף וציוד מעקב, בניהולו של סמי אזרזר, היא חברה המספקת שלל שירותים בתחום הפוליגרף, החקירות ומערכות המיגון. כמו כן החברה בעלת חנות שמספקת מגוון רחב של מוצרי ריגול ומעקב לקנייה או להשכרה. שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ ומסייעת למגזרים שונים להשיג מטרות שונות באמצעות שימוש במכשירי פוליגרף איכותיים וצוות מקצועי של חוקרים.
כתובת
משרדי החברה ממוקמים בראשון לציון: החומה 12, איזור תעשייה חדש ראשון לציון (ליד קניון הזהב)
שעות פעילות
ימים א' – ה' 9:00 – 18:00
אם יש לכם חשד כלשהו שאתם רוצים לבסס, אם אתם מעוניינים לגייס עובדים אמינים, אם אתם זקוקים לשירותי פוליגרף מכל סיבה שהיא – קבוצת ראש עומדת לשירותכם בכל עת.

ציוד ריגול

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
077-7767876

× איך אפשר לעזור? :)
דילוג לתוכן