קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוחים חינם בכל קנייה מעל 99 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליגרף בבית משפט

 
 
המוסד אשר כל מהותו הוא חתירה לאמת זהו בית המשפט. לכן, במהלך משפט ישנה חשיבות רבה לבדיקות פוליגרף. בדיקת פוליגרף עשויה מאוד להשפיע על החלטתו של השופט, במיוחד כאשר כל צד מציג טענות עובדתיות סותרות, טענות אשר על פניו נראות מבוססות מספיק בכדי להאמין לשתיהן.
 
 

בודק פוליגרף המשמש כעד מומחה

 
לבודקי הפוליגרף תפקיד חשוב בבתי משפט. במידה ועלה הצורך בביצוע בדיקת פוליגרף על מנת לאמת את נכונותה של כל גרסה או אחת מהן, הופך הבודק לעד מומחה, עד המביא לבית המשפט את מומחיותו בנושא ספציפי, במקרה הזה - את מיומנותו בביצוע בדיקות פוליגרף.
 
 
 

בדיקת פוליגרף במשפט האזרחי

 
במשפט אזרחי לבדיקת פוליגרף ישנו תפקיד חשוב. בהליך אזרחי יכולים הצדדים להסכים על בדיקת פוליגרף שתסייע בהכרעת המשפט לכאן או לכאן. כאשר מדובר בבדיקת פוליגרף הנעשית כחלק מהליך משפטי, מיומנותו של מכון הפוליגרף המבצע את הבדיקה היא קריטית. כאשר בדיקת פוליגרף נעשית במסגרת משפט אזרחי, ניתן להגיע באמצעותה להחלטה חד משמעית לגבי הצד דובר האמת ובהתאם לכך על גודל הפיצוי שאמור להינתן אם בכלל.
 
 
 

בדיקת פוליגרף לבית הדין הרבני

 
בית הדין הרבני הוא ערכאה שיפוטית ייחודית למדינת ישראל. ממש בדומה לערכאות הרגילות של הרשות השופטת, גם כאן מתבססים הדיינים על חוקים וחותרים להגיע לאמת. בתי הדין הרבניים דנים במקרים סבוכים של גירושין וסכסוכים נוספים בהם כל צד בטוח בצדקתו. על מנת שהבדיקה תהיה יעילה, מקבל מכון הפוליגרף מבית הדין הרבני את נקודות המחלוקת העיקריות בין שני הצדדים ולפיהן בונה את השאלות שישאלו במהלך הבדיקה. בדיקת פוליגרף למגזר המשפטי, כולל בתי דין רבניים כוללת שיחה מקדימה עם הנבדק, ניסוח שאלות, שאילת השאלות וניתוח התוצאות.
 
 
 

בחירת מכון פוליגרף בעל ניסיון

 
כאשר ישנה החלטה לערוך בדיקת פוליגרף במסגרת משפט, בחירת המכון נעשית בקפידה רבה. המכון חייב להיות מוכר ומקצועי. קבוצת ראש, קבוצת מכוני פוליגרף וחקירות בפריסה ארצית היא קבוצה ותיקה. חוקריה ובודקי הפוליגרף שלה הם בעלי ניסיון רב בתחום החקירות ובביצוע בדיקות פוליגרף והיא מציעה שירות מדויק ומהימן שניתן להסתמך עליו ללא עוררין במסגרת משפט.