קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשלוח חינם בכל קנייה מעל 299 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכון פוליגרף

 
 
ניתן לשמוע היום לא מעט על פרשות כאלה ואחרות המתחילות כולן בחקירה, וחלקן ממשיכות עם הגשת כתב אישום. בדיקת פוליגרף מהווה כלי חשוב בביצוע חקירות וניסיון לחתור לאמת. מכשיר הפוליגרף עוקב אחר תגובותיו הפיזיולוגיות של הנבדק ומתרגם אותן לרישומים גרפיים. מומחה הפוליגרף, ממש בדומה לקרדיולוג הבודק את הרישומים הנוצרים בבדיקת א.ק.ג, בודק את אותם רישומים ומאבחן בהתאם לכך האם הנבדק דובר אמת או שקר בכל אחת מהשאלות שנשאל.
 
 

מה ההבדל בין מכון פוליגרף אחד לאחר?

 
רבים שואלים מה למעשה ההבדל בין מכון פוליגרף אחד לאחר, הרי מדובר למעשה במכשיר שבאמצעותו נעשית העבודה. ראשית, לא כל מכון פוליגרף מחזיק את המכשיר המתקדם ביותר. ישנם כאלה המסתפקים במכשיר באיכות סבירה. שנית, למיומנותו של הבודק ישנה משמעות רבה, ממש כשם שישנה חשיבות רבה למיומנותו של הרופא וניסיונו גם אם המכשור המוחזק במרפאות הוא זהה. מכשיר הפוליגרף רק קורא את התגובות הנובעות ממערכת העצבים האוטונומית של אדם ומעלה אותן כרישום גרפי. כל היתר הוא עבודתו של הבודק.
 
 
 

לשאול את השאלות הנכונות- הליך בדיקת פוליגרף

 
בכל מכון פוליגרף נעשית עבודה מקדימה רבה לפני הבדיקה עצמה. הבדיקה באמצעות המכשיר היא רק החלק האחרון בתהליך. תהליך הבדיקה כולל מספר שלבים:
 
  • קריאת חומר רקע על הנבדק וניסוח שאלות: על מומחה הפוליגרף לעיין בחומר הרקע ולנסח את השאלות המדויקות שיוכלו להוביל את החקירה קדימה. לאופן ניסוח השאלה ישנו חלק חשוב בהצלחת הבדיקה.
 
  • שיחה עם הנבדק: מטרתה היא להכיר את הנבדק וגם לוודא האם הוא כשיר בריאותית ונפשית לעבור בדיקת פוליגרף. זה הזמן בו הנבדק מציג את גרסתו.
 
  • ניסוח השאלות לבדיקה: השאלות צריכות להיות מנוסחות באופן קצר וברור.
 
  • ניתוח הרישומים: החוקר עובר על התוצאות, רואה האם ישנן תגובות החוזרות על עצמן לגבי שאלה מסוימת ומעידות על שקר.
 
 
 

מכון פוליגרף ראש ללקוחות עסקיים ופרטיים

 
הצורך בבדיקת פוליגרף חוצה מגזרים, ולא פוסח על אף מעמד או מגזר, החל ממשפחות ועד חברות ענק. במכון פוליגרף ראש נבצע עבורכם בדיקת פוליגרף בדייקנות ואמינות מקסימלית באמצעות מכשירי פוליגרף מהמתקדמים בעולם ועל פי כללי האתיקה של איגוד הפוליגרף האירופאי והישראלי.
 
 
פוליגרף - קבוצת ראש