קבוצת ראש חקירות - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשלוח חינם בכל קנייה מעל 299 ₪
 
077-7785699
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקות פוליגרף

 
 
בדיקות פוליגרף הן אחד האמצעים החשובים ביותר שבאמצעותם חותרים לאמת ומפענחים מקרים, כולל מקרים סבוכים, ולכן מכשיר הפוליגרף הוא אחד המכשירים המוכרים ביותר בבתי משפט, במשטרה, במשרדי חקירות אך לא רק. גם בתחום גיוס כוח אדם, לפחות בתחומים מסוימים כמו תחום הביטחון, בדיקות פוליגרף הן חלק מהאמצעים העומדים לרשות האחראים. בדיקות פוליגרף כמו צילום רנטגן או א.ק.ג, יש לפענח על מנת להסיק מסקנות לגבי הנבדק ולכן חשוב שאת הבדיקה יבצע רק אדם מיומן ובעל ניסיון רב בתחום.
 

איך נערכת בדיקת פוליגרף?

 
בדיקות פוליגרף נועדו לקלוט תגובות בלתי רצוניות של אדם המופיעות ללא שליטתו בזמן שהוא משקר. תוצאות הבדיקה מופיעות כרישומים גרפיים שאותם על מומחה הפוליגרף לפענח לאחר מכן כשפרמטרים הנבדקים הם לדוגמה קצב דפיקות הלב, מליחות העור ועוד. הבדיקה עצמה מהווה רק חלק אחד מתוך התהליך כולו והיא נמשכת כשעה. במהלך הבדיקה שואל הבודק שאלות קצרות, ואף חוזר על שאלות.
 

האם ישנה עבודה מקדימה לבדיקת פוליגרף?

 
בדיקות פוליגרף כוללות מספר שלבים כשהבדיקה עצמה מהווה את השלב האחרון מול הנבדק. תחילה על מומחה הפוליגרף לקרוא חומר רקע על הנבדק כדי לקבוע את הכיוון אליו תלך הבדיקה ולנסח את השאלות המדויקות שברצונו לשאול. לפני הבדיקה נערכת עם הנבדק שיחה של כחצי שעה שמטרתה לוודא כי הוא אכן כשיר לעבור בדיקת פוליגרף, הן מהמישור הפיזי והן הנפשי. לאחר מכן תערך הבדיקה עצמה והשלב האחרון הוא ניתוח התוצאות, אשר נדרשת מומחיות רבה בתחום כדי לתרגם את הקווים הגרפיים הנראים לכדי מסקנות חד משמעיות.
 

איך לבחור מכון פוליגרף?

 
אחד הפרמטרים החשובים בבחירת המכון שיבצע בדיקות פוליגרף עבורכם היא המיומנות והניסיון. כאמור, הבודק לא רק שואל שאלות. הוא גם זה שקובע מה יהיו השאלות ומפענח את התוצאות. לכן, מיומנות וניסיון הם המפתח. חשוב לוודא שהמכון עושה שימוש במיכשור החדשני ביותר שיש בתחום ושיש לו ניסיון רב בבדיקות בתחום שלכם, בין אם זהו המישור העסקי, הפרטי, בתחום הבטחוני, המשטרתי ועוד.
 
קבוצת ראש מפעילה כבר שנים מכון פוליגרף הפועל בדייקנות ואמינות רבה באמצעות בודקים מקצועיים המומחים כל אחד בבדיקות הקשורות למישור מסוים וזאת באמצעות מכשירים חדשניים, מתקדמים ומדויקים.